Parkingi P+R w Pradze Czeskiej

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

Awatar użytkownika
Kavior
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: wt sie 08, 2006 20:11

Parkingi P+R w Pradze Czeskiej

Post autor: Kavior » ndz sty 10, 2010 20:41

Witam kolegów :pub:
W początkiem kwietnia wybieram się do Czeskiej Pragi. Hotel już mam zarezerwowany. Nie chcę się pchać autem do samego centrum, ty bardziej że hotel ma parking płatny za chorą dobową kwotę. Chcę zostawić auto przy jakiejś skrajnej linii metra i nim dojechać do centrum. Wiem, że są strzeżone parkingi P+R ale nie jasno piszę o postoju w nocy. Jedno żrodło podaje że po pólnocy odholowują auto na parking policyjny a drugie że można zostawić tylko kwota jest nie znana. Ktoś korzystał z tego? Jakie są orientacyjne kwoty za dobę? Auto chcę zostawić na trzy doby.



maciej77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 19:26
Lokalizacja: poznań

Re: Parkingi P+R w Pradze Czeskiej

Post autor: maciej77 » czw sty 28, 2010 21:44

Kavior pisze:Witam kolegów :pub:
W początkiem kwietnia wybieram się do Czeskiej Pragi. Hotel już mam zarezerwowany. Nie chcę się pchać autem do samego centrum, ty bardziej że hotel ma parking płatny za chorą dobową kwotę. Chcę zostawić auto przy jakiejś skrajnej linii metra i nim dojechać do centrum. Wiem, że są strzeżone parkingi P+R ale nie jasno piszę o postoju w nocy. Jedno żrodło podaje że po pólnocy odholowują auto na parking policyjny a drugie że można zostawić tylko kwota jest nie znana. Ktoś korzystał z tego? Jakie są orientacyjne kwoty za dobę? Auto chcę zostawić na trzy doby.

Czerny Most początek żółtej linii metra. parkowałem tam cały dzień za śmieszne pieniądze. Tą linią dojedziesz do centrum a na stacji Mustek przecinają się wszystkie linie metra. :pub: :pub: :pub:



Awatar użytkownika
zorro89
GTI
GTI
Posty: 695
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:31
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Parkingi P+R w Pradze Czeskiej

Post autor: zorro89 » czw lip 17, 2014 18:15

witam panowie wem ze odkop ale po czesci na temat.. 2 sprawy.. drogi mowicie ile kosztuje za godzine parking w centrum? nastepna sprawa. jak wyglada droga do Pragi jadac od Brna czy da rade w miare to przejechac na 19calach i glebie?:P


Był mk2 potem mk3 potem mk2 teraz mk4 :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości