Wypożyczalnia samochodów

Linki do stron o VW i nie tylko.

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Julek35
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 14, 2015 11:52
Lokalizacja: Gliwice

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Julek35 » wt lip 14, 2015 12:26

Zapraszam do wypożyczalni samochodów w Gliwicach. Na miłośników Volkswagena czeka wiele modeli do wypożyczenia. Volkswagen Polo 1,2 TSI, Volkswagen Touran 1,6 TDI (5/7 osobowy), Volkswagen Up! a także wiele innych nowoczesnych i zadbanych aut. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie wypożyczalni WorldTrans: http://worldtrans.pl" onclick="window.open(this.href);return false;



agnieszka729
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 11:13

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: agnieszka729 » wt maja 17, 2016 12:41

Ja z kolei zapraszam do wypożyczalni samochodów w Pyrzowicach: http://www.silvercar.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; - jeśli ktoś potrzebuje wydostać się z lotniska, a nie chce tułać się autobusami, to silvercar ma dobrą flotę i niezłe ceny. Ja korzystałam, jak byłam na spotkaniu służbowym i potrzebowałam samochodu na jeden dzień - mogłam spokojnie wyjechać z lotniska fajnym samochodem przystosowanym do terenów miejskich, po czym wrócić nim bez problemu i bez zbędnych formalności. Obsługa miła i szybka, tym bardziej, że zależało mi na czasie. Ponieważ często mam spotkania czy jakieś zjazdy w Katowicach już wiem, że następnym razem od razu idę tam, nie bedę się denerwować i tracić czasu w innych miejscach!



olenka33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 24, 2015 10:23

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: olenka33 » śr maja 25, 2016 16:18

Witam.
Solidną firmą wypożyczającą samochody nie tylko w Łodzi, ale mającą swoje oddziały też w Katowicach, Gdyni, Rzeszowie, i innych większych miastach jest Carfree http://carfree.pl/wy...dow-katowice/pl" onclick="window.open(this.href);return false; .Mają atrakcyjne ceny, jasne warunki wynajmu nie pobierają kaucji za wynajem. Posiadają duży wybór samochodów a rezerwacji można dokonać online.



Skoczer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 14, 2016 11:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Skoczer » wt cze 14, 2016 12:34

KropaT pisze:Ja ostatnio byłem w Gliwicach na meczu Piasta. Wypożyczałem co prawda samochód w Łodzi, http://wypozycz.net/wynajem-samochodow/ ... terminowy/" onclick="window.open(this.href);return false; ale służbowo byłem właśnie na Śląsku. Nie ukrywam, że bardzo fajnie wygląda to oferta z gliwickiej wypożyczalni dotycząca najmu Volkswagena Touran 7 osobowego.
Mało jest firm, które wypożyczają tego typu pojazdy tym bardziej, że w nich przeważają Sedany lub Combi.
Ja Tourana wypożyczałem przy okazji wyjazdu integracyjnego. Są to fajne pojazdy, bardzo praktyczne, które doskonale sprawdzają się w wyjazdach grupowych. Sam nigdy nie wypożyczałem takiego pojazdu, ale przyznaję, że zastanawiam się nad jego zakupem.
Taki samochód można wykorzystać pod wieloma względami. Uważam jednak, że do jazdy miejskiej jest bardzo dobrze przygotowany, choć jedno główna zaleta, to wyjazdy grupowe np. właśnie poza miasto.



januszko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 17, 2016 09:46

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: januszko » pt cze 17, 2016 09:48

Czy ktoś potrafi stwierdzić czy to dobra firma? Bo ja do tej pory korzystałem tylko z wypożyczalnia samochodów Gdańsk



Jaroo46
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 26, 2016 13:19

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Jaroo46 » wt lip 26, 2016 13:24

nie mogę potwierdzić czy to jest dobra firma, ale polecam A4 RENT z Wrocławia, zawsze wynajmuję tam Pandę +, myślę że wypożyczalnia samochodów Wrocław ma najlepsze ceny a także samochody, które mało palą na mieście.



LevanPC
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn wrz 19, 2016 11:56
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: LevanPC » pn wrz 19, 2016 12:01

Ciężko wypożyczyć dużego, dostawczego Tourana. Jest jednak z tym problem. Fajne są niektóre oferty.



yenny123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 07, 2016 17:54

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: yenny123 » pn lis 07, 2016 17:59

Ja wynajmowałam VW w Warszawie w https://wypozyczalniasamochodowwarszawa.pl/. Fajna oferta i ceny :hmm:



VIIgolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 10, 2016 13:03

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: VIIgolf » czw lis 10, 2016 13:10

Fajna ta wypożyczalnia aczkolwiek jak korzystam z ck corp i również pełnia zadowolenia :)
Ostatnio zmieniony sob maja 18, 2019 10:46 przez VIIgolf, łącznie zmieniany 2 razy.



maniakierowania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 13, 2016 16:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: maniakierowania » wt gru 13, 2016 16:27

Nowe modele z rocznika 2016, bez ukrytych kosztów i ciekawe promocje ewypozyczalniawarszawa.pl/.Do wynajęcia samochody osobowe i dostawcze.



Awatar użytkownika
Golfik11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:20
Lokalizacja: Lubelskie

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Golfik11 » śr mar 08, 2017 10:27

Pozwolę sobie nieco odkopać temat coby nie tworzyć na forum nowego wątku. Poznań - Wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car. Wynajem krótko, średnio i długoteminowy aut w Poznaniu. Punkt wynajmu przy porcie lotniczym - bardzo wygodne dla osób przylatujących do miasta w celach biznesowych. Czas wynajmu nawet do 24msc. Dla każdego auta indywidualna kwota wynajmu w zależności o klasy pojazdu.



MatiZ_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 09, 2017 14:01

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: MatiZ_89 » pt kwie 21, 2017 17:25

Interesuje mnie jakaś ciekawa wypożyczalnia w Warszawie, ktoś coś może poradzić, polecić ? Znajomy mówił mi coś o https://driveomni.pl" onclick="window.open(this.href);return false; niby dzięki jednej aplikacji możemy zamówić wiele aut i w wielu punktach w Warszawie, na krótko lub dłuższy termin. Ciekawie, bo nie jednokrotnie załatwiałem coś na mieście i potrzebowałem auta na szybko i nigdy nie było, a przy takiej opcji było by to możliwe.



Mapetek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 19, 2017 10:39

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Mapetek » pn cze 19, 2017 10:44

To i ja cos dorzucę :) Moim zdaniem bardzo dobra jest białostocka wypożyczalnia samochodów PHU Ryki. Już kilka razy brałem od nich samochód jak odwiedzałem rodzinę w tamtych rejonach. Mają zarówno standardowe osobówki jak i vany dla większych rodzin :)



Basiax2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 10:10

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Basiax2 » śr wrz 13, 2017 10:14

Hej! Ja mogę polecić wypożyczalnię UNIACAR z Gliwic, ceny przystępne i za każdym razem jestem zadowolna z ich usług :)
____________________________________________________
http://uniacar.eu/samochody/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości