Wolne obroty ABS

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

aura1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob maja 23, 2009 14:25
Lokalizacja: Elbląg

Wolne obroty ABS

Post autor: aura1 » wt lip 04, 2017 18:56

Witam. Koledzy mam taki problem. Pacjent to VW 1.8 ABS 90KM instalacja II generacji. Silnik już trochę zmęczony ciśnienie na cylindrach: 1-9,1 2-9,5 3-8,5 4-9,4. Podjechałem do gazownika w celu ustawienia wolnych obrotów ale stwierdził że trzeba wymienić świece, kopułkę, palec i kable oraz sprawdzić ciśnienie. Wszystko to zrobiłem i zastanawiam się czy jest sens jechać na ustawianie z takimi wynikami. Silnik jak sie nagrzeje to gaśnie na gazie. Na przewodzie jest regulacja śrubą wraz z silnikiem krokowym. NIe zależy mi na niewiadomo jakich osiągach tylko na wmiarę poprawnej eksploatacji i coby nie gasł na gazie na wolnych. Druga sprawa to taka że przełacznik gazu dział na zasadzie: polożenie 1-automat zapala na benzynie przy ok.2,5tys. przełacza na gaz, 2-tylko gaz, 3-tylko benzyna ale tu pojawia się problem, w momencie zapłonu instalacja automatycznie przełacza się na gaz nie chce pracować na benzynie. Prosze o pomoc i z góry dziękuję.



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3830
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Wolne obroty ABS

Post autor: grandi » śr lip 12, 2017 12:05

W twoim przypadku wywalil bym ta centralke bo to 1 gen zamontowal bingo m bingo s 4 zregenerowal parownik lub wyminil na tomasetto at 07 i twoje problemy powinny znikanc


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości