Pytanie ad pompy wtryskowej

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bladen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw maja 11, 2006 21:44
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Pytanie ad pompy wtryskowej

Post autor: bladen » ndz mar 04, 2007 23:33

witam wszystkich
Mam dosc dziwny klopot bo mam vw jetta II 1.6 TD tylko do konca niewiem czy to TD na oznaczeniu bloku jest oznaczenie JR ,turbo mam,wydech ja w turbo,chlodnica oleju jest i natrysk na tloki tez (tak sadze bo cylindry nie sa porysowane)tylko ze popma wtryskowa jest jakas zwykla tzn bez grzybka i jest jeszcze glowica ktora ma ustawiane luzy zaworowe na plytkach i to mnie dziwi troche bo wydaje mi sie ze juz powinny byc hydrauliczne,inna rzecza jest to ze jak patrze na glowice TD to maja ze tak powiem dwa duzo otwory w sobie przez ktore przeplywa woda a moj silnik ma tylko jedna taka podobnie jak w zwyklych dieslach zdjecie bloku silnika i glowicy daje ponizej moze wy mi cos wiecej powiecie bo ja do konca sam sie juz gubie troche w tym a powiem szczerze ze malo wiem na temat tych silnikow.Piszcie co z tym zrobic teraz.Pozdro Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony wt mar 06, 2007 21:39 przez bladen, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » ndz mar 04, 2007 23:37

Pewnie kombinowany jakiś...JK miały regulacje na płytki i nie miały turbo.



bladen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw maja 11, 2006 21:44
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Post autor: bladen » pn mar 05, 2007 20:00

no dobrze moze i kombinowany tylko skad ja mam miec ta pewnosc w zasadzie wychodzi na to ze pompa i glowica jest inna reszta to z JR,w zasadzi emi nei zalezy na mocy tylko aby auto jezdzilo wiec czy moge to tak zlozyc i jezdzic czy sa jakies przeciwskazania?i jak moge sie dowiedziec co to za glowica?



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pn mar 05, 2007 20:11

Dziwna sprawa !! a moze masz poprostu jakegośstarczego Td !! bo nie wiem czy sie nie myle ale w starszych były regulacje na płytkach :))



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pn mar 05, 2007 20:21

Do końca produkcji T3 czyli do 91r silnik 1,6TD miał regulację płytkową ze względu na jego pochylenie chydrauliki sie nie sprawdzały bo olej z nich spływał i stukały i dlatego tam były płytki i inna pompa wtryskowa z tego co wiem- moze z niego masz silniczek.



bladen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw maja 11, 2006 21:44
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Post autor: bladen » wt mar 06, 2007 20:24

aha czyli nie mam sie czym przejmowac tylko moge skladac i jazda?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości