Regeneracja Turbiny

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

maciek805
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: pt mar 18, 2011 21:10

Regeneracja Turbiny

Post autor: maciek805 » wt gru 01, 2015 17:55

Czyli po regeneracji turbiny problem z braniem oleju nie istnial ?
A wiec sprobuj zdjac przewod ktory idzie od turbiny do intercoolera - Zobacz czy nie ma tam oleju - Troszke zawsze jest, ale jak jest duzo to sprawa jasna.



Niemy_Gda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn maja 10, 2010 08:47
Lokalizacja: Gdańsk

Regeneracja Turbiny

Post autor: Niemy_Gda » wt gru 01, 2015 20:29

Można powiedzieć, że nie istniał, ponieważ przez pierwsze 8 000 km dolałem 150 ml. Co jakiś czas sprawdzałem olej i nagle po tym przebiegu zaczęło ubywać coraz więcej... Dla mnie to duży problem, bo auto jest potrzebne na codzień a tutaj trzeba je odstawić. Zastanawiałem się jeszcze nad pierścieniami olejowymi, ale bez zrzucania głowicy się chyba nie obejdzie, także raczej odpuszczę.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Regeneracja Turbiny

Post autor: wesol » wt gru 01, 2015 21:53

Pierscienie w tdi?? To nei beznynowiec by pierscienie wymieniac po 300 tys km. Tu trzasniesz 800 tys i progu nie bedzie na cylindrze a oleju nie bedzie pobieral nadal.
Turbo zregenerowane za 600 czy 800 zl wiec na czesciach chinskich wiec tyle ile mialo wytryzmac to wytrzymalo.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Niemy_Gda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn maja 10, 2010 08:47
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Regeneracja Turbiny

Post autor: Niemy_Gda » wt gru 01, 2015 22:12

wesol pisze:Pierscienie w tdi?? To nei beznynowiec by pierscienie wymieniac po 300 tys km. Tu trzasniesz 800 tys i progu nie bedzie na cylindrze a oleju nie bedzie pobieral nadal.
Turbo zregenerowane za 600 czy 800 zl wiec na czesciach chinskich wiec tyle ile mialo wytryzmac to wytrzymalo.
Czy na częściach chińskich to nie wiem, ale czy jest jakiś zakład, który robi to lepiej ?



maciek805
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: pt mar 18, 2011 21:10

Regeneracja Turbiny

Post autor: maciek805 » śr gru 02, 2015 18:08

kup cały srodek Melett chra i daj komus kto sie zna albo do zakladu gdzie regeneruja turbiny i niech to wlozy.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Regeneracja Turbiny

Post autor: wesol » śr gru 02, 2015 19:06

sam przleozy jak ma pare kluczy to zorbi to w domu bez problemu. Wiecje rozboty by wytargac suszare i ja potem wlazyc. Na melecie powinno to poganiac dobrze i nie powinno byc problemow.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

maciek805
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: pt mar 18, 2011 21:10

Regeneracja Turbiny

Post autor: maciek805 » śr gru 02, 2015 19:22

Tez tak mysle, poza tym zaklad, gdzie regeneruja turbine na 100% nie da lepszych czesci, takze za okolo 8-7 stowek masz turbine na najlepszym mozliwym zamienniku. Cos lepszego ? To potem jest juz oryginał, ale cena odpowiednio wyzsza...



Awatar użytkownika
ProfiTurbo.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: sob lis 29, 2014 16:12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Regeneracja Turbiny

Post autor: ProfiTurbo.pl » pt gru 04, 2015 19:01

Zakup oryginalnego rdzenia Garrett/KKK do silników diesel`a to spory koszt. Ze względu na małą popularność cena będzie zbliżona do zakupu nowej turbosprężarki, także nie warto.

Z zamienników rzeczywiście Melett to górna półka, wielu naszych Klientów decyduje się na ich produkty, ale np TurboInternational również wchodzi w grę. Warto też zapytać w profesjonalnych serwisach jaki może być koszt złożenia danego rdzenia.


http://www.ProfiTurbo.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - CHRA, VNT, 'gruszki', testery do VNT.

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Regeneracja Turbiny

Post autor: VW_seller » pt gru 04, 2015 21:51

Niemy_Gda pisze: Potrafi zakopcić na czarno jak mu depnę
u mnie tez kopci przy max bucie a oleju nawet grama nie łyknie także chyba to nie to
Niemy_Gda pisze:Turbo zregenerowane za 600 czy 800 zl wiec na czesciach chinskich wiec tyle ile mialo wytryzmac to wytrzymalo
to i tak spoko ,1 mój klient w łodzi gdzieś kupił turbo do ahu zregenerowane za 1200zl :shock: i wytrzymało mu to miesiąc :kac:


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości