Zawor egr czy pompowtryskiwacze?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

lenmati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 02, 2012 20:47

Zawor egr czy pompowtryskiwacze?

Post autor: lenmati » sob cze 02, 2012 21:39

Witam niedawno kupilem passata b6 z 2006roku i mam problem z swiecaca kontrolka na zegarze emission garage!nie wiem co dokladnie to oznacza?bylem z wizyta u mechanika i powiedzial mi ze to najprawdopodobniej jest przeplywomierz,kupilem wymienil i nadal to samo!dodam ze po podlaczeniu pod komputer wykazalo pare bledow takie jak 1,2,3,4, pompowtryskiwacz i cos z grzaniem jednej swiecy!czy gdyby to byly pompowtryskiwacze (wszystkie)to auto wg by jezdzilo?czy moze jest to zawor egr?auto zachowuje sie w miare normalnie tylko gdy zaswieci sie ta zolta kontrolka silnika to nie ma juz takiej sily!kontrolka moze sie palic caly dzien a na drugi dzien rano juz sie nie pali.przy przegazowaniu zatrzesie delikatnie silnikiem.prosze o pomoc :banghead:



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

zawor egr czy pompowtryskiwacze??????

Post autor: doggie » sob cze 02, 2012 21:51

bylem z wizyta u mechanika i powiedzial mi ze to najprawdopodobniej jest przeplywomierz
ja dziękuję za takich mechaników


to że świece się spalą to normalne i nic strasznego, i tak w obecnych temperaturach świece nie grzeją w B6, dla jasności - na podstawie twojego postu nikt nie jest w stanie ci pomóc bo nikt nie jest jasnowidzem, należy wpierw zrobić kompleksową diagnozę VCDS a najlepiej logi albo choćby na dobry początek wkleić opis błędów

ps. ja już dawno się przekonałem że B6 to kupa i nie tylko ze względu na 2.0 TDI choć ty chyba masz 1.9



lenmati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 02, 2012 20:47

zawor egr czy pompowtryskiwacze??????

Post autor: lenmati » sob cze 02, 2012 22:18

najbardziej mnie interesuje czy to nie sa pompowtryskiwacze?



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

zawor egr czy pompowtryskiwacze??????

Post autor: doggie » sob cze 02, 2012 22:24

na jakiej podstawie i na podstawie czego mam ci odpowiedzieć? :bajer: przyjedź do mnie, podłączę VCDS-a i ci powiem :hmm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości