Big problem z golf IV SDI - nie pali

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

adre321
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: czw lis 16, 2006 18:11
Lokalizacja: Krzeszowice

Big problem z golf IV SDI - nie pali

Post autor: adre321 » pn gru 14, 2009 21:13

Hej
Mam problem z golfem IV SDI. Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale problem powstał po rozładowaniu akumulatora. Odpalałem go na kable z innego auta i nic. Kontrolki zamiast swiecic się to sie żarzą. Kontrolka od świec zarowych się nie zapala wogole. Są momenty że po przekręceniu kluczyka jasność kontrolek wraca do normy i pojawiają się też swiece, auto zapali na kilka sekund i wyłącza je imobilaizer bo cały czas mruga syngnalizacja braku rozkodowania. Wie ktoś co to moze byc? Ja mam kilka teorii ale nie będę podpowiadał.. Licze na pomoc. Pozdrawiam



suhhar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: pt lip 10, 2009 11:46
Lokalizacja: kłodzko

Post autor: suhhar » pn gru 14, 2009 21:30

hmmm sprawdz polaczenie klem z aku moze zasniedzialy i strasznie slaby prad idzie. Chyba jakiegos zwarcia nie zrobiliscie podczas podpinania kabli ? hmmm z tym immo to dziwna sprawa ze sie rozkodował, sprobuj 2 kluczykiem odpalic.



adre321
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: czw lis 16, 2006 18:11
Lokalizacja: Krzeszowice

Post autor: adre321 » pn gru 14, 2009 21:36

Zwarcie nie sądze. Odpalałem na kable juz nie raz rózne wozy. Klemy wyczyscilem i sprawdzilem czy coś sie zmieni na innym akumulatorze (czy nie ma zwarcia w którejś celi). Może to być kostka stacyjki? Ponoć w golfach to sie sypie prawie jak przekładnie kierownicze :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości