Kontrolka od podgrzewania świec żarowych Golf 4 1.9TDI

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

asystent
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 12:57
Lokalizacja: Nowy Sącz

Kontrolka od podgrzewania świec żarowych Golf 4 1.9TDI

Post autor: asystent » pt lis 20, 2009 14:02

Witam mam problem z moim Golfikiem 4 1.9 TDI.
Od jakiegoś czasu po przekręceniu kluczyka w stacyjce nie załącza się kontrolka od podgrzewania świec żarowych i wtedy nie słychać załączenia chyba zapłonu. Co za tym idzie nie mogę odpalić auta. Dodatkowo dzieje się to podczas jazdy, jadę i auto gaśnie. Po przekręceniu stacyjki i ponownym przekręceniu nie zapala się kontrolka. Odczekam chwilkę na postoju i ponownie kontrolka się załącza. Tak jakby coś nie łączyło. Nie znam się na autach, ale wiem że jak kontrolka się załączy i gaśnie słychać koło wlewu oleju jakiś przekaźnik który się załącza. Ostatnio mechanik ściągał mi turbinę i podejrzewam że coś zrypał. Proszę Was o pomoc, co mogę sprawdzić oraz fotki dla lepszego zlokalizowania, ponieważ jest to strasznie denerwujące nie wiadomo kiedy autko zgaśnie.

Przeczyściłem klemy na akumulatorze, odłączyłem sprzęt, posprawdzałem przełączniki pod kierownicą i dalej to samo.



Awatar użytkownika
erikt65
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: sob gru 13, 2008 19:58
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: erikt65 » pt lis 20, 2009 15:48

Witam. Kolego prawdopodobnie padł przekażnik 109. Choć wypadało by podpiąć autko pod VAGa Poczytaj tutaj : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3291356
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 15:51 przez erikt65, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 44 gości