LEDy do każdego auta, światła dzienneNSSC/SERWIS ELEKTRONIKI

Tutaj znajdują się specjalne komercyjne oferty sprzedaży wybranych części i aut prowadzonych przez firmy bądź użytkowników forum.

Moderatorzy: QQxQ, Adek99, Borys

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » pt wrz 12, 2008 11:05

ralf2228 pisze:czesc mam pytanie odnosnie podswietlenia licznika w mk3 mozna podswietlic zegary podobnie do nawiewow pozdro
ralf2228, wykonuje takie podswietlenie na razie tylko do licznikow VDO. Wiecej informacji na mojej stronie. Zainteresowanych prosze o wiadomosci na priv, poniewaz ten temat jest tylko o podswietleniu nawiewu.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt wrz 12, 2008 11:14

achamerski, Listwę którą zrobiłeś do liczników VDO możesz spokojnie użyć do każdego licznika VW, pomyśl tylko nad wywaleniem potencjometra z listwy na przewód, może nie będzie to tak ładnie wyglądało, ale pozwoli na regulację natężenia już po złożeniu licznika i podłaczeniu w samochodzie.

Co do termometra, to pomysł z zegarkiem jest moim zdaniem nie potrzebny. Co do samego wyświetlacza to jak chcesz podeślę ci zdjęcia jak ja to kiedyś zrobiłem w poprzednim mk3.



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » pt wrz 12, 2008 13:50

rydzu", Dzięki za cenne uwagi :). Jak na razie to potencjometr na płytce jest tak umieszczony, żeby można było go regulowac przez otwór po zarówce :) Wiem, ze nie ma tam latwego dostepu po podłaczeniu złączki zasilającej licznik ale stosując krótki wkrętak mozna to zrobic.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » pt wrz 12, 2008 23:49



czesc mam pytanie odnosnie podswietlenia licznika w mk3 mozna podswietlic zegary podobnie do nawiewow pozdro
wejdź na tą stronkę a zobaczysz ze można
ww.dobraelektronika.eu
:bigok:


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

Awatar użytkownika
Królik88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 08:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Królik88 » ndz wrz 14, 2008 20:41

achamerski, Twój pomysł jest genialny! Nawiewy wyglądają super, nie spodziewałem się tak dobrego rezultatu. Fotki nie oddają zupełnie rezultatu na żywo!

Niestety miałem pecha i okazało się, że środki pokręteł mam wszystkie zielone a białe części rozpadły się przy próbie odcięcia ich. Na szczęście łatwo dorobić z ori pająka. Instrukcja fachowa, 15 minut roboty i wreszcie wszystko w golfiku mam na niebiesko. :)

Zdecydowanie polecam Twój wyrób.

Fota: (raczej poglądowa, bo na żywo jest 100x lepiej)


Obrazek


Były: MK3 1.8 AAM, MK3 2.0 16V ABF, Omega B FL 2.2
Jest: Octavia 1 1.8T

Awatar użytkownika
Holizw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 15:11
Lokalizacja: G-ce
Kontakt:

Post autor: Holizw » wt wrz 16, 2008 21:25

Witam,
Do mnie po bólach wreszcie dotarła przesyłka - achamerski wykazał się jako sprzedający.... wielki pozytyw.
Nawiew wygląda super - fotki nie oddają tego jak to wygląda w realu.
Pozdr.



niuteq
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: pt paź 13, 2006 08:34
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: niuteq » czw wrz 18, 2008 18:15

wlasnie jestem po montazu podswietlanie licznika autorstwa achamerski, efekt mozna zobaczyc na fotkach
jakos nieciekawa bo robiona telefonem ale efekt da sie zauwazyc wielkie :okej: :okej:

przed
Obrazek
po
Obrazek



Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » ndz wrz 21, 2008 19:24

achamerski Poszedł PW. Pozdr. :bajer:


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

Awatar użytkownika
GrzesiekVGT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt mar 07, 2008 00:36
Lokalizacja: Bartniczka
Kontakt:

Post autor: GrzesiekVGT » wt wrz 23, 2008 23:35

Właśnie jestem po pierwszych nocnych oględzinach oświetlenia i powiem szczerze przerosło to moje oczekiwania, pomysł był genialny i jestem ogromnie zadowolony ze zdecydowałem się na kupno pająka :okej: wielkie gratulacje za pomysłowość jak i za pełen profesjonalizm w podejściu do transakcji. Jestem niezmiernie zadowolony :grin: Dzięki wielkie raz jeszcze :D


Co do termometru to będę śledził ten wątek gdyż bardzo mnie to ciekawi :food: ale jeśli mogę coś dodać to może zamiast zegarka (który już jest w golfie) można by wyposażyć w woltomierz. Taki przydatny detal. Co o tym sądzisz?


[img]http://images29.fotosik.pl/181/7cf09e490751f783.jpg[/img]

Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » śr wrz 24, 2008 14:33

achamerski Poszedł PW. Pozdr. :bajer:


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » śr wrz 24, 2008 20:51

GrzesiekVGT pisze:Właśnie jestem po pierwszych nocnych oględzinach oświetlenia i powiem szczerze przerosło to moje oczekiwania, pomysł był genialny i jestem ogromnie zadowolony ze zdecydowałem się na kupno pająka :okej: wielkie gratulacje za pomysłowość jak i za pełen profesjonalizm w podejściu do transakcji. Jestem niezmiernie zadowolony :grin: Dzięki wielkie raz jeszcze :D


Co do termometru to będę śledził ten wątek gdyż bardzo mnie to ciekawi :food: ale jeśli mogę coś dodać to może zamiast zegarka (który już jest w golfie) można by wyposażyć w woltomierz. Taki przydatny detal. Co o tym sądzisz?
GrzesiekVGT, o woltomierzu myslalem i to nie jest duzy problem. Tym bardziej ze nie trzeba dodatkowych kablekow podłączać, poniewaz zasilanie musi byc do termometru dołączone.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
GrzesiekVGT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt mar 07, 2008 00:36
Lokalizacja: Bartniczka
Kontakt:

Post autor: GrzesiekVGT » śr wrz 24, 2008 23:09

achamerski pisze:
GrzesiekVGT, o woltomierzu myslalem i to nie jest duzy problem. Tym bardziej ze nie trzeba dodatkowych kablekow podłączać, poniewaz zasilanie musi byc do termometru dołączone.

Więc nie byłoby większego problemu z budową takiego urządzenia, może pomyśl nad dwiema wersjami: jednej z zegarem a drugiej z woltomierzem, lub jednej rozbudowanej, ale to już większe rozmyślanie na ten temat :helm:


[img]http://images29.fotosik.pl/181/7cf09e490751f783.jpg[/img]

Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » czw wrz 25, 2008 18:52

achamerski pisze:o woltomierzu myslalem i to nie jest duzy problem. Tym bardziej ze nie trzeba dodatkowych kablekow podłączać, poniewaz zasilanie musi byc do termometru dołączone.
Ja bym chciał z woltomierzem bo zegar mam na wyświetlaczu pod obrotomierzem. :bajer:


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

Awatar użytkownika
GrzesiekVGT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt mar 07, 2008 00:36
Lokalizacja: Bartniczka
Kontakt:

Post autor: GrzesiekVGT » pt paź 10, 2008 17:55

achamerski i jak tam prace nad termometrem? Wiadomo coś nowego? Pytam bo bardzo jestem ciekaw i nawet możliwe że będę od Ciebie go zamawiał :) Pozdrawiam


[img]http://images29.fotosik.pl/181/7cf09e490751f783.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty specjalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości