LEDy do każdego auta, światła dzienneNSSC/SERWIS ELEKTRONIKI

Tutaj znajdują się specjalne komercyjne oferty sprzedaży wybranych części i aut prowadzonych przez firmy bądź użytkowników forum.

Moderatorzy: QQxQ, Adek99, Borys

ODPOWIEDZ
kamil1234
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 09, 2008 11:10
Lokalizacja: Nieckowo
Kontakt:

Post autor: kamil1234 » ndz lut 24, 2008 16:52

4 fotka jest bardzo fajna:)) chyba sie skusze na takie cos:)) :grin:



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » ndz lut 24, 2008 20:53

kamil1234 pisze:4 fotka jest bardzo fajna:)) chyba sie skusze na takie cos:)) :grin:
kamil1234 jak sie zdecydujesz to pisz na priv :)


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
cheeko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 29, 2007 12:40
Lokalizacja: Szczein
Kontakt:

Post autor: cheeko » wt lut 26, 2008 11:21

Dostałem paczuszkę świetnie zapakowana, przesyłka expres zamówiłem w piątek i już mam. Dzisiaj będę walczył z podłączeniem pająka. Wieczorem dam zdjęcia jak wygląda ale pewnie rewelacyjnie.



Przemek VW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 17:33
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Przemek VW » wt lut 26, 2008 21:24

dostałem przesyłke w tamtym tygodniu była bardzo dobrze zapakowana.Oswietlenie zamontowałem wczoraj.zdjec nie wkleje bo niemam czym zrobic ale polecam



Awatar użytkownika
tek102m5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: czw lut 14, 2008 18:11
Lokalizacja: Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: tek102m5 » wt lut 26, 2008 21:38

ja rowniez jestem szczesliwym posiadaczem tego cuda :) Czlowiek bardzo solidny paczka zapakowana super produkt pierwsza klasa Szacunek :pub:


[color=#FF0000][/color][url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=150740[/url]

Awatar użytkownika
MaSoRz23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 01:34
Lokalizacja: watford/siemianovwice
Kontakt:

Post autor: MaSoRz23 » śr lut 27, 2008 00:19

mam i ja!!! polecam w 100% przesyłka w 5 dni do londynu zaje****** solidnie i pomysłowo zapakowana, wszystko trybi jak trza!!! dzięki wielkie pozdro
Ostatnio zmieniony śr lut 27, 2008 02:25 przez MaSoRz23, łącznie zmieniany 1 raz.


compton .. all day

womar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw sty 31, 2008 13:26
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: womar » śr lut 27, 2008 16:37

No ja tez wlasnie zamontowałem pajączka-wszystko wporządku, mała rzecz a cieszy :helm: montaż zajął mi dosłownie jakieś 10 min... Moge polecić innych bo naprawde jest duuuuza różnica w porównaniu z seryjnym oświetleniem . Pytanie do konstruktora tego pajączka: Czy dużo więcej pobiera to prądu???


Only VW...

Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » śr lut 27, 2008 16:48

womar pisze:No ja tez wlasnie zamontowałem pajączka-wszystko wporządku, mała rzecz a cieszy :helm: montaż zajął mi dosłownie jakieś 10 min... Moge polecić innych bo naprawde jest duuuuza różnica w porównaniu z seryjnym oświetleniem . Pytanie do konstruktora tego pajączka: Czy dużo więcej pobiera to prądu???
Cieszy mnie to, że się podoba :).
Jeśli chodzi o pobór prądu to pająk potrzebuje troszeczkę wiecej niz seryjna żarówka tam zamontowana. Seryjna żarówka ma chyba 1,2W a pająk pobiera moc nieco ponad 2W. Ale ponieważ to są diody LED to światła daje kilka może kilkanaście razy więcej w porównaniu do tej małej żaróweczki.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
AFN140KM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 574
Rejestracja: sob cze 30, 2007 19:30
Lokalizacja: KrakóVW

Post autor: AFN140KM » śr lut 27, 2008 19:24

achamerski pisze:...Seryjna żarówka ma chyba 1,2W...
Seryjna żarówka ma dokładnie 2W. Mało kto na to patrzy, jak ją wymienia i potem świeci jeszcze słabiej niż powinna, poniważ każdy zakłada taką, jaką mają w większości sklepów i stacji benzynowych, czyli 1,2W.

Do autora projektu achamerski:
Nie myśl, że się czepiam. Ja tylko podaję moc oryginalnej żaróweczki, gdyby ktoś pytał. :D .

PS1. Projekt bardzo udany i na pierwszy rzut oka godny polecenia.
PS2. Skąd wziąłeś takie szerokie prostokątne diody? Byłem w kilku sklepach w Krakowie i nawet na giełdzie i nigdzie takich nie znalazłem.


VW Golf MkIII 20 Jahre GTI 1.9TDI AFN 1996 - SPRZEDANY!
Skoda Roomster Comfort Style 1.6TDI CAYB 2010

Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » śr lut 27, 2008 19:38

AFN140KM pisze:
achamerski pisze:...Seryjna żarówka ma chyba 1,2W...
Seryjna żarówka ma dokładnie 2W. Mało kto na to patrzy, jak ją wymienia i potem świeci jeszcze słabiej niż powinna, poniważ każdy zakłada taką, jaką mają w większości sklepów i stacji benzynowych, czyli 1,2W.

Do autora projektu achamerski:
Nie myśl, że się czepiam. Ja tylko podaję moc oryginalnej żaróweczki, gdyby ktoś pytał. :D .

PS1. Projekt bardzo udany i na pierwszy rzut oka godny polecenia.
PS2. Skąd wziąłeś takie szerokie prostokątne diody? Byłem w kilku sklepach w Krakowie i nawet na giełdzie i nigdzie takich nie znalazłem.
AFN140KM, Dziękie za info. Dlatego właśnie napisałem ze chyba ma 1,2W bo taką miałem ostatnio w swoim oswietleniu a co było w oryginale to trudno było ocenić.
Diody prostokątne kupuję od producenta w wiekszych ilosciach bo pojedyńczych sztuk nie sprzedaje. To jest niestety mało popularna dioda wiec kosztuje sporo. Ale tylko prostokątna dioda idealnie pasuje w istniejące otwory do oświetlenia bocznych pokreteł.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
Viteq
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 09, 2007 18:57
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: Viteq » śr lut 27, 2008 20:33

:/ szkoda że dopiero dzisiaj trafiłem na ten temat...

achamerski, tworzysz jeszcze te cudeńka? Bo patrząc po zadowolonych komentarzach i bardzo przystępnej cenie jestem zdecydowany zamówić wariant nr 7, mam nadzieję że ten niebieski zgra mi się z radiem podobnie jak komuś wcześniej zieleń... dodatkowy plus to to że z tego co widziałem na Twojej stronie przy tym rozwiazaniu stają się zbędne elementy których brakuje w moim panelu... mam tylko pytanie:

Na większości zdjęć przy środkowym pokrętle widać dodatkowy świecący ring. To jest jakiś prześwit ze środka przy pokrętle czy po prostu odbija się na nim światło z tego podświetlenia?
Ostatnio zmieniony śr lut 27, 2008 20:35 przez Viteq, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » śr lut 27, 2008 20:54

Viteq pisze::/ szkoda że dopiero dzisiaj trafiłem na ten temat...

achamerski, tworzysz jeszcze te cudeńka? Bo patrząc po zadowolonych komentarzach i bardzo przystępnej cenie jestem zdecydowany zamówić wariant nr 7, mam nadzieję że ten niebieski zgra mi się z radiem podobnie jak komuś wcześniej zieleń... dodatkowy plus to to że z tego co widziałem na Twojej stronie przy tym rozwiazaniu stają się zbędne elementy których brakuje w moim panelu... mam tylko pytanie:

Na większości zdjęć przy środkowym pokrętle widać dodatkowy świecący ring. To jest jakiś prześwit ze środka przy pokrętle czy po prostu odbija się na nim światło z tego podświetlenia?
Viteq, oczywiście mogę Ci przygotować wersję 7. Wazne tylko abys posiadał światłowody dookoła bocznych pokręteł. Jak jesteś chętny to pisz na priva.
Pozostałe elementy rzeczywiście są zbędne.
Te ringi o których piszesz to odbicie światłą w szczelinie między pokrętłem a panelem zakładanym na pokrętła. W rzeczywistosci nie rzuca się to w oczy.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Stanisław Fiute
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: sob lis 05, 2005 22:07
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Stanisław Fiute » śr lut 27, 2008 22:44

Ahamerski wysłałem zamówienie czekam na odpowiedź. Fajne rozwiązanie.



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » czw lut 28, 2008 21:42

Stanisław Fiute pisze:Ahamerski wysłałem zamówienie czekam na odpowiedź. Fajne rozwiązanie.
Stanisław Fiute, zamówienie przyjęte. Więcej informacji przesłałem mailem.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty specjalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości