odRATowane Volkswageny

Modele Volkswagenów w róznych skalach
Awatar użytkownika
RMK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: pt paź 14, 2005 22:28
Lokalizacja: Eletric Avenue!
Kontakt:

odRATowane Volkswageny

Post autor: RMK » śr maja 30, 2007 19:37

RMK :
Pamiętacie mojego czerwonego mk2 z WIP'a ? Tak , tak to on , malowanie wtedy mi nie wyszło , a płyn hamulcowy połamał mi dach w pół :( dlatego decyzja padła na MATowy kolor , żeby przy polerowaniu nie połamał się znowu . Ale taki zwykły golf matowy byłby nudny , więc po lakierowaniu przyszedł czas na felgi , wybór był prosty poszerzane stalówki w czarnym macie , 14/8j przód i tył 14/9j z oponami 195/40 . To jeszcze nie było to , smutny czarne zderzaki wymieniono na odpowiednik GTI całość dopełniono grillem z golfa GTI . Golf wtedy dopiero odżył , jako styl obrano tzw RATSTYLZ czyli szczur , po tych zmianach już tak właśnie wyglądał , ale jednak to dokońca nie było oczekiwanym efektem , czegoś brakowało . Więc zaczęło się dalsze "tuningowanie" , końcówka wydechu została zastąpiona polerowaną fifką wygiętą na bok . Na dachu zamontowano bagażnik , lecz musiał zostać przemalowany bo tutaj srebrny/chrom nie pasuje , wybór padł na czarny matowy kolor , na bagu znalazły się 2 stare walizki , parasolka , oraz 2 deski surfingowe. Zawieszenie gwintowane zostało skrócone z przodu gdyż gleby nigdy za wiele , teraz dokładka przedniego zderzaka swobodnie leży na ziemi. Wnętrze również zostało w kolorystyce szarej & czarnej , fotele z wersji GTI , wykładzina brązowa itd. Po finalnej wersji golfa wygląda on ani na szczura ani na culta , lecz ośmielę się stwierdzić że określenie RATOldschoolStylz pasowałoby tutaj chyba trafienie , zresztą sami oceńcie na zdjęciach i zostawcie komentarz :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

____________________________________________________________
Czyki:
Hehe wreszcie skończyłem jakiś model. :wink: Jest nim Volkswagen New Betele Rat Stylz – to brzmi dumnie :mrgreen: Na początku moich tuningowych wybryków był zrobiony bardzo źle. Trzy warstwy lakieru bez klaru i polerki, wnętrze pomalowane na taki „kałowaty” kolor i felgi z BMW e36… Styl jak i wykonanie odbiegało od najśmielszych oczekiwań NAWET mojej rodziny Po roku czasu „stania pod chmurką” stwierdziłem , że dam mu nowe życia. Padło na szczurkowy styl. Czemu? Jest on kontrowersyjny i mało go na forach – o ile w ogóle jakiś jest! Polakierowany został na szarym matowym lakierem – już go trochę przybrudziło oraz wynajął mieszkanko rdzy. Potem pod młotek poszły koła. Seryjne zostały sprzedane koledze ze szkolnej ławy. Zamontowałem tutaj seryjne koła z Golfa MK2 GTI w czarnym macie. Lewa tylna opona ma obfity biały pasek. Jako wydech została seryjna dwururka z nieśmiertelnego już TDI. Wnętrze zostało obszyte czarną skórą. Komentarze zostawiam już wam – userzy do boju! :mrgreen:

Pozdro,
Czyki

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


[img]http://grono.net.s3.amazonaws.com/gallery-80825977.jpg[/img]

Awatar użytkownika
_niunia
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 21:07
Lokalizacja: Małopolska,Z-ne
Kontakt:

Post autor: _niunia » czw maja 31, 2007 21:07

Mk II ładnie wyszło widac duzo pracy wlozyles
z bagaznikiem miales fajniusi pomysl :pub:



golf2 tczevw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 03, 2007 19:58
Lokalizacja: tczevw

Post autor: golf2 tczevw » pt cze 01, 2007 15:34

Piękne...jak bagażnik zrobiłeś??


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/243/b4325491aab96919.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
t.krok
ride low & slow
Posty: 284
Rejestracja: sob mar 03, 2007 02:20
Lokalizacja: Neuss (Niemcy),Biała(Polska)

Post autor: t.krok » sob cze 02, 2007 01:49

do mk2 zaloz kolpaki wypukle, front westmoreland, klape us to bedzie wygladac jak gofer poncka


Obrazek

4 doors 4 more ho's 4 more lows!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości