[mk4] Projekt MK4 , Need help

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Projekt MK4 , Need help

Postprzez GakaaRoOo » Śr sty 10, 2018 21:09

Witam jestem tu nowy i potrzebuje pomocy , chciałbym zrobić fajny projekt mojego gulfa 4 i niewiem od czego zacząć co zrobić by było dobrze i tego nie sp*erdolic nie chodzi mi o silnik tylko o sam wygląd mam takie marzenie i chyba czas je spełnić .

Z góry dziękuje :bajer:

GakaaRoOo
Nowicjusz
Nowicjusz

Online: 3h 41m
Auto: GolF

Projekt MK4 , Need help

Postprzez NeXaR » Śr sty 10, 2018 23:51

:jaja: W takim razie proponuję na początek poszukać koła 18/19 cali w wzorze , który Ci się podoba do tego pakiet lotka progi zderzak z r32 lub na tył r-line jeśli natomiast bardziej podoba Ci się seryjny zderzak to dokładki votexa lub ms design na 25 lecie.Ogolnie to bylem w takiej samej sytuacji 2 lata temu jak Ty , przegladaj forum zerknij w tematy samochodow uzytkownikow g0 karcio afej darekdarrro chlastusdave hyperekpo qqxq logo sagano dave i łap z nich inspiracje sam będziesz w szoku ile mozna zrobic i dopasować rzeczy z innych wersji :) Mozesz też wbić domnie do tematu co prawda dopiero zbieram graty ,ale z listy planów mozesz googlowac dane przedmioty i sprawdzic czy cos ci lezy :) Poczytaj temat projektu sagano tak na start caly jego 1 post na 1 stronie viewtopic.php?f=161&t=283129 reszte musisz juz sam ogarnac ,auto rob z gustem ale dla siebie :) Pozdrawiam i witam :)

Mój bolid ciągle w budowie mk4 :
viewtopic.php?f=89&t=600743

Kupię :
-zderzak przód pod spryski
-Przednia dokładka Votex
-Tylna dokładka 25th(z wycięciem na wydech)
Pw
NeXaR
Mały gagatek
Mały gagatek

Online: 13d 13h 51m
Auto: Golf Mk4 Generation
Silnik: 1.9TDI

Projekt MK4 , Need help

Postprzez GakaaRoOo » Cz sty 11, 2018 17:25

A co lepsze sprężyny czy gwint ? U mnie są troszku *#cenzura#* drogi , i właśnie nabto są dobre sprężyny ale za to nie zejdę na sprężynach tak jak na gwincie . Chce naciąg zrobić bo strasznie mi się to podoba o jaki najlepszy rozstaw jest ok ? .

GakaaRoOo
Nowicjusz
Nowicjusz

Online: 3h 41m
Auto: GolF

Powrót do Style