[POLO VARIANT] Jak rozwiązać lotkę klapy?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

merkava
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 10:30

[POLO VARIANT] Jak rozwiązać lotkę klapy?

Post autor: merkava » śr paź 04, 2017 10:44

.. a dokładniej - zaczęło się od huowego spryskiwacza tylnej szyby, który w oryginale jest na osi wycieraczki. Raz że wężyk miał strasznie pozawijaną drogę, dwa - przechodził przez harmionijkę między budą a klapą, trzy - raczej słabo spryskiwał szybę. Zrobiłem małą przeróbkę i dałem inną, dwu strumieniową dyszę nad tylną szybą - jest o niebo lepiej, jednak to i tak połowa drogi bo chciałbym założyć lotkę na klapie. Po iluś bezowocnych poszukiwaniach stanęło na tym że zrobię ją samemu - zabawa z laminatami nie jest mi obca, a że idzie zima więc do wiosny mam full czasu na dłubanie i dopieszczenie. Jednak wciąż nie mam koncepcji na mocowanie - chyba stanie na tym że dokręcę ją przez wewnętrzną część klapy (najłatwiej i bez widocznych z zewnątrz zaślepek), ale tu z kolei pojawia się problem z trzecim stopem - zostawić go od wewnątrz szyby, czy wkomponować w lotkę? Pierwsze - bez dodatkowej dłubaniny, ale drugie - stop będzie lepiej widoczny..
Co o tym sądzicie?


Bóg stworzył Volkswageny by pokazać czym jest doskonałość.
A inne samochody? Bo ma poczucie humoru..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości