Golf VII zmiana oświetlenia wnętrza na Led

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

puncio1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lip 31, 2011 16:24
Lokalizacja: Górny Śląsk

Golf VII zmiana oświetlenia wnętrza na Led

Post autor: puncio1 » sob wrz 30, 2017 10:58

Koledzy mam Golfa VII w wersji Start chciałem zmieniłem oświetlenie schowka i bagażnika na ledowe (ledy z can-bus) i jakość światła super.
Kupiłem żarówki ledowe również z can-bus do oświetlenia wnętrza samochodu zabudowałem i jest problem ponieważ po otwarciu samochodu ledy żarzą.
Ale wymieniłem na próbę tylko z tyłu samochodu z przodu nie chciałem z powodu próby jaka będzie różnica. Jednak gdy przycisnę przycisk oświetlenia kabiny ten obok lampy to ledy świecą prawidłowo. Żarzą tylko jak otwiera się drzwi czy może mi ktoś podpowiedzieć w czym jest problem?



tatian
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: sob sie 19, 2017 22:23
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Golf VII zmiana oświetlenia wnętrza na Led

Post autor: tatian » sob wrz 30, 2017 14:37

Masz temat o oświetleniu wnętrza i takie powinieneś kupić. Ja w tym tygodniu to zrobiłem zero problemów, a jak rozwiązać twój problem jeżeli to nie wina kupionych ledów to nie wiem. I nie licz, że Ci ktoś tu odpowie, bo tu rzadko kiedy ktoś odpowiada. Moje wszystkie tematy wiszą bez odpowiedzi.
Wpadnij na forum Leon Club Team tam w leonie 5F chłopacy też mieli takie problemy, a auta wszak tożsame.



puncio1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lip 31, 2011 16:24
Lokalizacja: Górny Śląsk

Golf VII zmiana oświetlenia wnętrza na Led

Post autor: puncio1 » sob wrz 30, 2017 15:28

Ale kupiłem tam gdzie gostek z tematu oświetlenie wnętrza



tatian
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: sob sie 19, 2017 22:23
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Golf VII zmiana oświetlenia wnętrza na Led

Post autor: tatian » sob wrz 30, 2017 15:44

Ja też kupiłem słoneczniki, schowek i bagażnik I wszystko jest ok. Co do reszty to ja już miałem led, więc akurat nie miałem potrzeby zmieniać.



Awatar użytkownika
szefol84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: sob wrz 23, 2017 22:02
Lokalizacja: SW
Auto: VW Golf IV 1.6 16 V kombi
Silnik: ATN

Re: Golf VII zmiana oświetlenia wnętrza na Led

Post autor: szefol84 » pn paź 02, 2017 11:14

Puncio 1 pytanie czy wszystkie ledy weszły ciasno. Jeżeli masz luzy to właśnie mogą żarzyć lub migać. Druga sprawa to czy nie masz zawilgoconych styków. Jeżeli masz luzy to po prostu albo kup większe LEDY lub lekko wygnij zaczepy (gniazda ) by LED był na ciasno i nie mógł się przekręcić.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka



tatian
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: sob sie 19, 2017 22:23
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Golf VII zmiana oświetlenia wnętrza na Led

Post autor: tatian » pn paź 02, 2017 17:37

Dokładnie ja z jednym ledem też miałem problem. Sprzedawca powiedział, że nie ma problemu wyślę mi inny, ale kazał led odwrócić i dogiąć blaszki. Pomogło, działa.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości