nowe wąskie zderzakiz chromem

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
superkasztan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: pn paź 22, 2007 13:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

nowe wąskie zderzakiz chromem

Post autor: superkasztan » pt lis 27, 2009 15:21

Witam
Dopisałem się wcześniej do podobnego tematu ale echo

więc jeszcze raz

tak jak w temacie, chce kupić wąskie nowe zderzaki z chromem do mk2,

http://allegro.pl/item824853854_vw_golf ... _nowy.html

kupiłem ostatnio w ATL Tuning grill z listwą metalową i brewką, i grill jest słaby, w sumie cena nie była wielka, ale to niby JOM a ma przebarwienia nie jest jednolitej barwy.
Ogólnie ATL wporzo, wysyłka i obsługa.

Zastanawiam się nad tymi zderzakami jaka jest jakość ich wykonania.

Może ktoś je kupował i może powiedzieć coś o ich jakości

z góry dziękuje
i pozdrawiam


Somewhere in Nowhere

Awatar użytkownika
Daniel_Golf II
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 22:15
Lokalizacja: Zbuczyn

Post autor: Daniel_Golf II » pn gru 07, 2009 17:41

Moim zdaniem orginał to orginał niechcę tu robić anty reklamy tego produktu ponieważ sam chorowałem na takie zderzaki ale jak zobaczyłem cenę to zbladłem :kac: czasem są do sprzedania ori z poskiem chrom ale to nie wygląda tak wyraziście jak te na aukcji
wiesz jak to jest z tymi zamiennikami.... :grrr: tu odstaje tu niepasuje kupiłem lampy tylne clary niby takie same a wkład z żarówkami niechciał wejść do środka... podobnie z przednimi napisane było że jest mozliwość załozenia elektrycznej regulacji a tu ..uwno trzeba było przekładać blachy ze starych i mocowania do tych blach a całkowiat poraszka to są klamki sprzedawane na alledrogo...

ja to zrobiłem tak: kupiłem na alledrogo "listwę chrom" ściołem kontówką na płasko to wybrzuszenie gdzie idzie orginalnie pasek (tylko nie za dużo bo mozna zrobić dziurę w zderzaku) poleciałem wkoło tą listwą na górze chyba 8mm szerokości a na dole 6mm
i jestem z tego zadowolony :bigok:
jeżdżę juz półroku tak i nic sie nie dzieje normalnie można myć samochód a jak się zedrze ta folia na paskach zawsze można wkleić nowy

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/303/69126a64088b5258.jpg[/img][/url]
[b]Szybko prędki Golfik[/b] [b]MK II 1.6 PN[/b]

Awatar użytkownika
superkasztan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: pn paź 22, 2007 13:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

zdesie

Post autor: superkasztan » pn gru 07, 2009 21:40

Witam

no fajnie Ci to wyszło, ale ja jestem leń i chce mieć ładne, ta cena za nie mnie nie przeraża ostatnio nabiłem się na toyotę auris tak że sponsor na zdesie się sam znalazł :D

Tylko kwestia czy warte są 16o zeta nowe, czy ktoś to kupił i może cokolwiek powiedzieć o jakości wykonania. Wiadomo że to nie ori ale raczej nie znajdę ori z ładnymi listwami.

Miło będzie jak się ujawni jakiś właściciel zdesi z allledrogggo

Pozdrawiam


Somewhere in Nowhere

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości