[mk4] Jak zalozyc alu ramki na zegary?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piapia
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: wt lip 11, 2006 11:56
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

[mk4] Jak zalozyc alu ramki na zegary?

Post autor: piapia » wt paź 03, 2006 15:21

Witam.
Mam taki problem:
odkrecilem zegary, zdjelem przednia szybe z połowa obudowy plastikowej.
Jak zamontowac alu ramki, jak one maja wieksza srednice niz otwory? nie wchodz od tyłu trzeba demontowac szybke - ona jest przyklejona!

pzodrawiam


Był MK4 jest AMG C30

[url=http://www.bearteam.pl][size=167][color=red]Bearteam.pl = >[/size][/color][/url][size=150][color=blue]Zapraszam na moja stronę![/color][/size]

hryniew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: wt sie 16, 2005 12:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hryniew » śr paź 04, 2006 09:10

Przerabiałem temat - trzeba delikatnie spłaszczyć ramki (zrobić lekkie jajo) i przepchnąć pod odpowiednim kątem przez otwory po zegarach. Później musisz je przywrócić do okrągłego kształtu już w licznikach. Wierz mi da się - wymaga to cierpliwości i delikatnych rączek. Acha i koniecznie wyczyść szybkę jakimś dobrym płynem do szyb bo inaczej zostaną paskudne smugi.



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » śr paź 04, 2006 10:49

hryniew pisze:Acha i koniecznie wyczyść szybkę jakimś dobrym płynem do szyb bo inaczej zostaną paskudne smugi.
proponuje raczej przykleic je na tasme dwustronną - jest to bezpieczniejszy sposób niz klejem na bazie cyjanowodoru


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

hryniew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: wt sie 16, 2005 12:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hryniew » śr paź 04, 2006 12:14

ale ja broń boże nie piszę o klejeniu - zawsze jak coś dłubiesz przy licznikach to przyłożysz palucha do szybki od drugiej strony. Ja wziąłem potem jakiś podły płyn do mycia okien i wyszła z tego kaszanka - musiałem po tygodniu znów wyciągać zegary bo niewiele widziałem :) A co przyklejania to tylko i wyłacznie taśma - sporo zachodu z docięciem pasków ale za to żadnego ryzyka umazania zegarów i opary na szybce nie osiądą :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości