Metalowa rurka CO <co?>...., wycieraczki, licznik po r

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Mathi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 18, 2004 00:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Metalowa rurka CO <co?>...., wycieraczki, licznik po r

Post autor: Mathi » wt lut 01, 2005 23:00

Potrzebuje porady, moj mechanik wlasnie zadzwonil ze moj goferek popuszcza plun chlodniczy jakas rurka CO (rozumiem, ze chodzi o ogrzewanie). Powiedzial tez ze raczej tego sie w sklepie nie dostanie - trzeba szukac na szrocie... Moze ktos z Was wie o co chodzi, albo jeszcze lepiej, moze ma informacje gdzie takowa rurke mozna dostac.

Moje drugie pytanie dotyczy postu ktory jest kilka wierszy nizej, a mianowicie wycieraczek. Jkaie najdluzsze mozna zalozyc do Golfa II 89 bez zadnych przerobek?? Jeden powiedzial 480 ktos inny 450. Moze bysmy to sprecyzowali :D

Trzecia kwestia dotyczy licznika km i podswietlenia lewej czesci zegarow. Podopwoedzieliscie, ze poza odkreceniem samego licznika nad kierwonica nalezy zdjac tez taka przykrywke, ktora jest pod kierwnica (takie ustrojstwo na 5 wkretow), ale nawet po takiej operacji ni cholery nie moglem sie dostac do linki mimo ze mialem ja rzekomo widziec jak na dloni po odkreceniu i zdjeciu tej przykryweczki.
Moze macie jeszcze jakies pomysly bo powiem ze wkurzajace jest niedpswietlona deska i licznik kilometrow ktory raz dziala raz nie i raz samochopd pali 12 litrow, a raz wychodzi ze 50 litr na 100 km

Pozdrawiam
Mathi


Pozdrawiam,
Mathi

:satan: Golf II 1,6 BoStOn, Automat :okej:
Golf III, 1,9 TDi, Automat - juz nieaktualne - koszt samochodu 10000, koszt naprawy 5000 - oddałem auto do miłych Panów w komisie z podziękowaniem, ze mi taki zlom sprzedali

Tomasz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: śr paź 13, 2004 15:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

rurka

Post autor: Tomasz » śr lut 02, 2005 20:21

Prawdopodobnie chodzi o metalowa rurke ktora idzie od pompy wody do nagrzewnicy mi tez ona padla i do mnie kosztuje ok 200zl tyle ze mam golfa2 1.8 16v



Awatar użytkownika
bladiiik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 27, 2004 01:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bladiiik » śr lut 02, 2005 21:08

wedlug mnie tu chodzi chyba o rurke CO ktora znajduje sie z tylu silnika i jest ona zaslepiona gumka a sluzy do diagnostyki silnika i sprawdzenia wlasnie poziomu CO.


....::::VW Passat 1.8 Kombi::::.....
MoJe AuTkO : http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2202

HaiFisch
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt paź 29, 2004 18:20
Lokalizacja: Kraków
Auto: VW JETTA mk2

Post autor: HaiFisch » śr lut 02, 2005 21:20

Fabrycznie rozmiar wycieraczek to 450mm


[url=http://www.tkk.org.pl]TUNING KLUB KRAKÓW[/url]

Awatar użytkownika
GEORG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr gru 22, 2004 10:55
Lokalizacja: TYCHY
Kontakt:

Post autor: GEORG » śr lut 02, 2005 22:37

Jeśli chodzi o rurke CO to w pełni zgadzam się z bladiiik.
Takiej rurki szukałbym na szrotach a gumke (zaślepke) nówke w sklepie ale co ona ma wspólnego wyciekiem płynu to zielonego pojęcia nie mam. :-k



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 90 gości