[mkIII] Wachacze-jakie?`

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Qto, italiano_83, VIP

[mkIII] Wachacze-jakie?`

Postprzez fructo » Cz wrz 14, 2006 08:41

Witam

Wymienilem ostatnio amory przód na gazowe i po przejechaniu kilku tys km na nowych amorach zaczelo mi trzepac stracznie kierownica jak jade po nierownosciach. Przypuszczam ze przez twardsze amory wyrobily sie tulejki wachaczy wiec trzabyloby je wymienic---jakiej firmy wachacze polecacie???? mozna wymienic tez same tulejki ale slyszalem ze wyciagnac jest je latwo ale wlozyc nowe juz trudniej, wiec raczej wymienie cale wahacze. Jakie poleciacie w przystępnej cenie?
fructo
Mały gagatek
Mały gagatek

Online: 16m

Postprzez juby » Cz wrz 14, 2006 08:56

fructo napisał(a):wiec raczej wymienie cale wahacze
Opanuj się. Jedzesz do warsztatu i za max 100zł (sama wymiana) wymieniają ci silentblocki pionowe i poziome. Ja w mkIII założyłem LEMFORDER'y i jestem zadowolony. Koszt pionowych 25-35zł za sztuke, poziome ok 10zł za sztuke.
Frakcja Proud Member
juby
Forum Master
Forum Master

Online: 23h 6m
Auto: 6n2 Colour Concept
Silnik: AUB

Postprzez fructo » Cz wrz 14, 2006 10:54

Nie pytalem sie o cene tylko o wachacze----koszt roboty 100zl+ 2x 30zl (poziome) + 2x20zl(pionowe) =200zl + swoznie = ok 260zl a za 300-350 mam nowki i wymienie sobie sam i mam wszystko nówki . Wiec dalej pytam o wachacze:)
fructo
Mały gagatek
Mały gagatek

Online: 16m

Postprzez SToRM » Cz wrz 14, 2006 12:08

fructo napisał(a):a za 300-350 mam nowki i wymienie sobie sam i mam wszystko nówki .

Ja kupowalem w hurtowni do kilku VW w ktorych wymienialem Febi/Bilstein - fakt, ze po dosyc duzej znizce, ale placilem okolo 80 PLN za kompletnie uzbrojony wahacz. Wiec dla mnie nie ma kompletnie sensu wydawanie qpy forsy na wymiane samych tulei, szczegolnie ze gro warsztatow zamiast wciskac je prasa, to poprostu mlotkuja po tym ile sie da :D
SToRM
V.I.P.
V.I.P.

Online: 11d 7h 56m
Auto: Leon 1M TDI Sport

Powrót do Techniczne (archiwum)