Gdzie jest tabliczka znamionowa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Jingal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt sty 18, 2005 00:40
Lokalizacja: inąd
Kontakt:

Gdzie jest tabliczka znamionowa

Post autor: Jingal » wt sty 18, 2005 01:09

Gdzie są numery nadwozia w trójeczce?
Ostatnio zmieniony ndz lis 04, 2007 18:43 przez Jingal, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt sty 18, 2005 01:43

Na podszybiu od strony silnika


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

joginek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 17, 2005 00:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Post autor: joginek » czw lut 17, 2005 00:47

Witam,

a gdzie powinna być tabliczka znamionowa?
właśnie wczoraj przywiozłem swojego golfika jest to golf 3 Variant z '94 r. i przy przeglądzie technicznym miałem problem bo nigdzie nie mogliśmy znaleźć tabliczki znamionowej (nr nadwodzia jest i silnika też ale tabliczki znamionowej nigdzie nie widać). Są jakieś podejrzane dwa otworki w listwie która jest nad lampami przedmini (otwory są nad lewą lampą patrząc od przodu samochodu. Czy tam powinna być tabliczka? co polecać uczynić jeśli jednak jej nie ma? (samochód jest świeżo sprowadzony)

Dzieki za pomoc
Krzysiek



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » czw lut 17, 2005 14:42

Gdzieś tam powinna byc na listwie. Dane weź z innego (na pewno w stacji diagnostycznej mają) widać autko miało gonga w przód i ktoś nie przelożył.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » czw lut 17, 2005 19:19

Corvax pisze:Gdzieś tam powinna byc na listwie. Dane weź z innego (na pewno w stacji diagnostycznej mają) widać autko miało gonga w przód i ktoś nie przelożył.
na listwie z lewej strony przy lampie



Awatar użytkownika
widmo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 01, 2004 16:35
Lokalizacja: wolow
Kontakt:

Post autor: widmo » pt lut 18, 2005 17:21

tabliczka znamionowa po stronie prawego reflektora a jest jeszcze z tylu we wnece na kolo :) przynajmiej u mnie podaje typ silnika i takie tam inne


wiesz co masz :) VW :)

genek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 25, 2005 21:14
Lokalizacja: Głogów

Post autor: genek » wt mar 08, 2005 20:26

A ja mam w bagazniku, kolo prawego reflektora taka naklejke z nr nadwozia, jakimis numerami i typem pojazdu. Czy to jest ta tabliczka znamionowa cala czy nie??



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » wt mar 08, 2005 20:36

genek pisze:A ja mam w bagazniku, kolo prawego reflektora taka naklejke z nr nadwozia, jakimis numerami i typem pojazdu. Czy to jest ta tabliczka znamionowa cala czy nie??
TO oczym piszesz to jest tylko informacja , nr silnika i nadwozia powinny być wybite np. silniku ,karoserii



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Post autor: briano » śr mar 09, 2005 17:35

U mnie też nie ma tej tabliczki znamionowej jak byl uderzony to gdzieś ją wcięło i jeżdżę bez. U ciebie mogło być podobnie ze był uderzony zmienony pas a tabliczka na starym została. Podobno w stacji diagnostycznej można coś takiego otrzymać gdzieś mi się o uszy obiło ale pewności nie mam.
Ogólnie nie bierz do bani :grin:



Jarek VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw sty 06, 2005 23:56
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Jarek VW » czw mar 10, 2005 02:58

zgadza sie ta tabliczka jak sie otworzy maske nad lewym leflektorem przymocowana na dwa nity.



GT III
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: GT III » sob lis 03, 2007 23:35

A na przeglądach nie robią problemów gdy brakuje tej tabliczki umieszczonej nad reflektorem?

Miałem wymienianą listwe do której przynitowana jest tabliczka i teraz tabliczkę mam od innego auta. Ale w komorze silnika po lewej stronie na osłonie amortyzatora mam naklejke na której są te same informacje co na tabliczce, nr nadwozia nośności itp. Ta naklejka jest oryginalna. Więc może wystarczy. Właśnie oglądałem tvn turbo i gość ściemniał że brak tablichki dyskwalifikuje auto na przeglądzie.

Pzdr
Ostatnio zmieniony sob lis 03, 2007 23:52 przez GT III, łącznie zmieniany 1 raz.


GT III

RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Re: Gdzie jest tabliczka znamionowa w MK3?

Post autor: RobertP » ndz lis 04, 2007 08:09

Jingal pisze:Gdzie są numery nadwozia w trójeczce?
joginek pisze:a gdzie powinna być tabliczka znamionowa?
właśnie wczoraj przywiozłem swojego golfika jest to golf 3 Variant z '94 r. i przy przeglądzie technicznym miałem problem bo nigdzie nie mogliśmy znaleźć tabliczki znamionowej (nr nadwodzia jest i silnika też ale tabliczki znamionowej nigdzie nie widać). Są jakieś podejrzane dwa otworki w listwie która jest nad lampami przedmini (otwory są nad lewą lampą patrząc od przodu samochodu. Czy tam powinna być tabliczka? co polecać uczynić jeśli jednak jej nie ma? (samochód jest świeżo sprowadzony)
zobaczcie gdzie co jest
może dlatego że tabliczki nie ma to oznaczałoby że golfik byl pukniety przodem
i przy wymianie pasa na nowy, ten z tabliczką wywalili
na przeglądzie mogą dać zastępczą za opłatą bez problemu
Obrazek

[ Dodano: Nie Lis 04, 2007 07:11 ]
briano pisze:U ciebie mogło być podobnie ze był uderzony zmienony pas a tabliczka na starym została. Podobno w stacji diagnostycznej można coś takiego otrzymać gdzieś mi się o uszy obiło ale pewności nie mam.
Ogólnie nie bierz do bani :grin:
dokładnie nie brać do bani
na stacji diagnostycznej kiedyś to kosztowało chyba 120zł


remontuję, buduję łodzie, kajaki, canoe i jachty np. Mazurek650 -proszę pytać :)

Sharan - AFN

Awatar użytkownika
konri
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 01, 2007 13:17
Lokalizacja: Zielona Góra/Rzepin

Post autor: konri » wt lis 06, 2007 19:17

Witam.
Ja sie spotkałem z tym, ze zamiast tabliczki jest naklejka na lewym kielichu amortyzatora (golf III i golf IV - napewno nie bity bo mam go z salonu)
Ostatnio zmieniony wt lis 06, 2007 19:18 przez konri, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » wt lis 06, 2007 20:51

briano pisze:U Podobno w stacji diagnostycznej można coś takiego otrzymać gdzieś mi się o uszy obiło ale pewności nie mam.
wlasciwy wydzial komunikacji wydaje ci skierowanie dotyczace wykonania tabliczki znamionowej i na jego podstawie stacja kontroli pozjazdow nabija tabliczke.


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości