Pedal Gazu w Golf III 1.8 ABS

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
aphex
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: śr gru 01, 2004 16:51
Lokalizacja: Węgrów

Pedal Gazu w Golf III 1.8 ABS

Post autor: aphex » śr cze 28, 2006 18:58

Witam przeszukalem cale forum i nie natrafilem na temat jaki mnie nurtuje . Moj pedal gazu dziwnie sie zachowuje czasem ciezko sie go wciska a czasem idzie jak maselko . Gdy ciezej chodzi samochod odrazu reaguje i szybciej sie zbiera na obroty i tak chcialbym aby bylo caly czas ale jak zaczyna byc miekko pod noga to zbiera sie jak zolwik. Mam u siebie instalacje gazowa nie caly roczek ma. Zauwazylem ze jak odpale i stawia lekki opor ( ale oczywiscie do podlogi dochodzi ) to i na benzynie jak i na gazie swietne ma osiagi. Moze ktos sie z tym spotkal i moze mnie jakos nakierunkowac bylbym wdzieczny.
Dzieki i pozdrawiam


Vw Golf III 1.8 GL ABS

Awatar użytkownika
puniek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 12:29
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Post autor: puniek » pt cze 30, 2006 13:14

Linka gazu mi się wydaje. Może przy przepustnicy - jakaś sprężynka, regulacja spada. Pozdr.


Pamiętaj: pomoc = punkt. Pozdrowienia!

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » pt cze 30, 2006 16:22

Witam a zobacz czy nie masz na lince gazu w komorze silnikowej zaraz koło przegrody takiego ustrojstwa do którego dochodzą dwa kable podobne to jest do małej cewki zapłonowej



Awatar użytkownika
zimack
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pn sie 08, 2005 20:31
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Post autor: zimack » pt cze 30, 2006 23:49

aphex pisze:Witam przeszukalem cale forum i nie natrafilem na temat jaki mnie nurtuje . Moj pedal gazu dziwnie sie zachowuje czasem ciezko sie go wciska a czasem idzie jak maselko . Gdy ciezej chodzi samochod odrazu reaguje i szybciej sie zbiera na obroty i tak chcialbym aby bylo caly czas ale jak zaczyna byc miekko pod noga to zbiera sie jak zolwik. Mam u siebie instalacje gazowa nie caly roczek ma. Zauwazylem ze jak odpale i stawia lekki opor ( ale oczywiscie do podlogi dochodzi ) to i na benzynie jak i na gazie swietne ma osiagi. Moze ktos sie z tym spotkal i moze mnie jakos nakierunkowac bylbym wdzieczny.
Dzieki i pozdrawiam

Mam dokładnie to samo!! I nie wiem czym to jest spowodowane. Ale jak piszesz, tak samo u mnie, jak ciezej chodzi pedał gazu, to autko sie zbiera elegancko, a jak miekko wchodzi to tak muli. Moze ktos cos poradzi :) ?


Autko sprzedane :(

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości