golf 3 skrzynia biegow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lis 17, 2009 13:20

No widzisz. Jestes Winien - sam odkopałeś :)
Ostatnio zmieniony wt lis 17, 2009 13:20 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 2 razy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
tympy mechanik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: śr mar 18, 2009 20:02
Lokalizacja: ERA
Kontakt:

Post autor: tympy mechanik » wt lis 17, 2009 14:20

ee nie ja tylko kolega
jojo204
ja bym tego nie szukał bo dla mnie takie problemy to pikuś :bigok: i dlatego staram sie pomagać innym :bajer:



Awatar użytkownika
ziolo115
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 14:12
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ziolo115 » wt lis 17, 2009 16:15

Paweł Marek pisze:tympy mechanik napisał/a:
moim zdaniem nie padło ci łożysko oporowe tylko jakies łożysko w skrzyni z powodu małej ilości oleju pewnie na początek sprawdź stan oleju bo po wciśnieciu sprzegła w skrzyni przestają sie obracać wałki i przestaje żegotać

i to jest konsensus, więc skrzynie trzeba wyjmować, a opisów tyle już było na forum....
mam pytanie i prośbę czy ktoś mógłby zamiescić zrzut z etki na której zaznaczył by mi które z łozysk nalezy wymienić zeby uporać sie z tym problemem?? chodzi mi o skrzynie 4 biegową o oznaczeniu APY siedzącą w golfie III 1.4 ABD



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lis 17, 2009 17:14

zerejestruj się na stronie vagcat.com potem go to catalog masz tam etkę w wersji online. A ktore łożysko to się ocenia po rozbiórce.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości