MK3 golf III 1993-problem z elektryką szyb

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

przemek1980
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 04, 2005 23:12
Lokalizacja: Opole

MK3 golf III 1993-problem z elektryką szyb

Post autor: przemek1980 » śr sty 05, 2005 00:18

Witam,
od pewnego czasu nie mogę opuścić szyby od strony kierowcy, przełącznik w ogóle nie reaguje, druga połowa przełącznika dzięki której kierowca może sterować szybą pasażera jedynie ją opuszcza ale już nie wciąga.
Czy jest to może spowodowane spalonym bezpiecznikiem, jaśli tak to którym? Być może jest jeszcze inna przyczyna jeśli tak to jak ją najszybciej i najtaniej sprawdzić, mam dość naciągaczy z pseudo warsztatów:)))



Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Post autor: ygd » śr sty 05, 2005 02:45

1. sprawdź czy kabelki kontaktują.
2. może linka się urwa/urwała?


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » śr sty 05, 2005 03:08

stawiam na poluzowane kabeli z czasem u mnie bylo to samo rozkrec docisnij i po klopocie miejmy nadzieje



dino84

Post autor: dino84 » śr sty 05, 2005 03:51

U mnie jest podobnie tzn od strony pasazera nie zawsze szyba reaguje na przycisk. Od strony kierowcy dziala zawsze. Tylko jeszcze jeden problem: czasami szyba nie idzie jednym ciagiem tylko po kawalku.
Kiedys rozebralem drzwi, poruszalem kablami, oczyscilem wtyki i dzialalo. Ale jak zalozylem bylo tylko troche lepiej. Czasami jest to samo. Ale ogolnie lepiej



Szymon-81

Post autor: Szymon-81 » pt sty 07, 2005 23:08

Niestety to jest jskaś wada VW ja mam jeszcze większy problem ponieważ w czasie jazdy sama opuszcza mi sie szyba a niekiedy jak zostawiem auto np.na noc to po dojściu do niego okazuje sie,że szyba od kierowcy jest opuszczona niestety niemogę jeszcze znaleść dobrego fachowca nikt niewie oco chodzi wymieniali instalacje odłanczali wersje komfort i nic nikt niewie oco chodzi więc jutro wybieram sie do serwisu bo mam tego dosyć.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości