książka obsługi vw golf IV 1.9SDI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adrian1i
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 28, 2006 13:38
Lokalizacja: lublin

książka obsługi vw golf IV 1.9SDI

Post autor: adrian1i » śr lut 01, 2006 10:12

Witam wszystkich szczesliwych posiadaczy vw golfa. Kupilem ten samochod ale niestety bez żadnej ksiażki obslugi i nie wiem nawet takich podstawowych informacji jak np gdzie zdnajduja sie bezpieczniki, jak ustawic lusterka zewnetrzne itp. moze ma ktos w pdf książke obslugi golfa 1.9SDI z 2000r?



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » śr lut 01, 2006 10:40

No kolego będzie ciężko, kiedyś też szukałem do MkIV jakiejś książki na forum i nic nie znaklazłem. Jednakże polecam książke do MkIII, która jest dostępna na stronie www.vwgolf.pl. Opisy poszczególnych części są podobne jak w MkIV.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Awatar użytkownika
bojar
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 14:57
Lokalizacja: Warszawa/Maków Maz.
Kontakt:

Post autor: bojar » pt lut 03, 2006 01:10

No właśnie- cholernie trudno coś takiego znaleźć...
Ja też szukałm bardzo bardzo długo i ... NIC :(

Na Allegro można kupić, ale drogo chcą...

Pozdro!


[b][u]Walcz walcz walcz- Ty walczysz, ja walczę!!![/b][/u
Legia Warszawa !!!

adrian1i
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 28, 2006 13:38
Lokalizacja: lublin

Post autor: adrian1i » pt lut 03, 2006 08:34

bojar,
Hej
A TY nie masz książki obsługi? bo mi nie chodzi o jakaś do napraw tylko zwykłą do obsługi żeby wiedziec np jak sie ustawia lusterka, gdzie jest klakson itp



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pt lut 03, 2006 09:43

adrian1i pisłaem ci już że książka obsługi MkIII jest niemal identyczna jak do MkIV. Oczywiście różnice są w designu deski rozdzielczej itp., ale poszczególne przełączniki i funkcje są niemal identyczne. Jak kupiłem swojego MkIV to dostałem taką książke obsługi ale w języku niemieckim, którego za dobrze nieznam. A wszczególności techniczny niemiecki. Poszukałem na stronie www.vwgolf.pl i znalazłem instrukcje obsługi do MKIII w formie jpg-ów(12MB), porównałem z tą co dostałem do mojego MKIV i niemal są identyczne. Więc nie widze problemów aby skorzystać z tej wersji.
A jeśli chcesz szukać jednak do MkIV to życze powodzenia, ale raczej nikt się nie zlituje i poskanuje specjanie taką książke. Szkoda złudzeń......


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Rej
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: sob sty 14, 2006 11:58
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: Rej » pt lut 03, 2006 13:06

Idz do konkretnej księgarni i kupisz książke w której jest wszystko łącznie z naprawami.
Poradnik użytkownika Volkswagen Golf IV i bora.



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pt lut 03, 2006 13:34

Rej pisze:Idz do konkretnej księgarni i kupisz książke w której jest wszystko łącznie z naprawami.
Poradnik użytkownika Volkswagen Golf IV i bora.
Tylko niestety już ciężko dostać tą książke w jakiejkolwiek księgarni, wiem coś o tym bo zamawiałem ją już w kilku księgarniach i w każdej powiedzieli że niema jej w hurtowniach. Są jeszcze księgarnie internetowe, ale te też tylko ogłaszają że mają taką książke a jak napiszesz do nich maila to uzyskujesz odpowiedź że chwilowo nie jest dostępna. Pozostaje jeszcze Allegro, ale to inna historia.....


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Rej
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: sob sty 14, 2006 11:58
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: Rej » pt lut 03, 2006 15:49

no to jak taki problem to jedynie na giełdzie, tam powinni mieć.

Pozdrawiam.



jozym
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 25, 2006 11:45
Lokalizacja: lezajsk

Post autor: jozym » pt lut 03, 2006 18:11

ja mam taki ego golfa i ksiazke obslugi ale niestety niemam ksera zeby ci wyslac jak masz jakies pytanie zwiazane z ksiazka albo ci chodzi o jakies dane to pisz pietrek27@op.pl postaram sie ci odpowiedziec



Awatar użytkownika
Dwight
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sty 16, 2006 10:14
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: Dwight » pt lut 03, 2006 20:22

Jakby co to tez posiadam ksero tez sie moze znajdzie a czy SDI TDI czy GTI to jest ta sama



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 57 gości