Padła pompa wspomagania golf III 1.8 benzyna :( Co robić?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

booyac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr gru 14, 2005 17:19
Lokalizacja: kraków

Padła pompa wspomagania golf III 1.8 benzyna :( Co robić?

Post autor: booyac » ndz sty 29, 2006 14:06

Po wymianie paska klinowego padła mi pompa wspomagania (jest napedzana linka pod paskiem klinowym ;/ Jak sie jedzie to jest efekt ciuchci ;/ Trzeszczy jak cholera i nie wiem czy kupić nową czy tą regenerować nie orientuje sie w cenach naprawy. No i też chciałbym wiedzieć czy na tym moge jezdzić i nic nie walnie kolejnego bo na parkingu skrzypi okrutnie!! :( Doradzcie cos bo jestem w kropce a nowa pompa sobie troszke kosztuje... Jakby ktoś był tak dobry i mi napisał instrukcje wymiany tego podzespołu to też byłbym wdzieczny bo musze sie za to zabrać niestety sam... Pozdrawiam!



bobi81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 08, 2005 00:24
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bobi81 » ndz sty 29, 2006 15:07

cze!musisz sprawdzic jaka masz pompe,czy żeliwną czy aluminiową?ta druga do niczego sie nie nadaje!jesli pompa jest zeliwna najlepiej oddac ja do regeneracji,niektore sklepy motoryzacyjne maja juz podpisane umowy z takimi punktami,oddajesz swoja stara pompe i dostajesz w zamian zregenerowana,koszt:ok.300zł!a wymiana nie jest trudna,napewno sobie sam poradzisz;)pozdro


Bobi

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » ndz sty 29, 2006 15:11

Jesteś o tym przekonany że to pompa??
Paska nie naciągnołeś zabardzo??


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

presario
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: czw lis 03, 2005 08:35
Lokalizacja: stargard
Kontakt:

Post autor: presario » ndz sty 29, 2006 15:19

u mnie pompa walnela po tym jak mi naciagneli w jednym warsztatcie pasek za mocno :/ Jak Ci padnie pompa to zacznie z niej leciec..i praktycznie nie bedziesz mogl ruszac kierownica :/ mnie wymiana pompy kosztowala 250 zł ( koszt pompy bez robocizny) i zalozylem nie oryginalna...rok gwarancji.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości