Problem ze skrzynią i lampą ...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sebastian21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: sob cze 12, 2010 22:20
Lokalizacja: Głogów

Problem ze skrzynią i lampą ...

Post autor: sebastian21 » pt lip 30, 2010 11:00

Witam mam taki problem w moim mk III może zaczne od skrzyni podczas wrzucania biegów zauważyłem luzy w drążku biegów... mianowicie podczas zmieniania mam wrażenie ze nie wchodzą płynnie... jakby o coś uderzały słychać uderzenia w kabinie jak i na zewnątrz nie wiem czy brakuje jakieś sprężyny ... mieliście taki problem?? czym to może być spowodowane??


lampa... następny problem przekrecony regulator lampy (gwint plastikowy połamany ) szukałem tych plastików i powiem szczerze ze tylko do bmw znalazlem a ja potrzebuje do lamp hella ala golf IV jak można to naprawić moze ustawic i skleić odbłysnik na stałe....? prosze o pomoc..



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Problem ze skrzynią i lampą ...

Post autor: prezesik25 » pt lip 30, 2010 12:34

sebastian21 pisze:lampa... następny problem przekrecony regulator lampy (gwint plastikowy połamany ) szukałem tych plastików i powiem szczerze ze tylko do bmw znalazlem a ja potrzebuje do lamp hella ala golf IV jak można to naprawić moze ustawic i skleić odbłysnik na stałe....?
ja pod mocowanie lampy podkładałem podkładki. i np., aby nizej świeciły podłożyłem po jednej podkładce (grubość 1 mm) pod górne mocowanie lampy.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sebastian21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: sob cze 12, 2010 22:20
Lokalizacja: Głogów

Problem ze skrzynią i lampą ...

Post autor: sebastian21 » pt lip 30, 2010 12:47

prezesik25 tylko że ja mam głownie problem z odbłyśnikiem on jest uszkodzony brak regulacji z jednej strony i jak jadę to sie trzęsie... bo sie trzyma tylko na jednym regulatorze.... :(



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem ze skrzynią i lampą ...

Post autor: Paweł Marek » pt lip 30, 2010 14:00

sebastian21, możesz odkleić szkło(opisy na forum) i próbować posklejać połamane zaczepy, a jak się nie uda to nowa lampa, ewentualnie przekładka zaczepów z rozbitej lampy. Ja to posklejałem jakimś klejem dwuskładnikowym na bazie żywicy, oblałem nią cały zaczep dodatkowo i trzyma się dobrze.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
sebastian21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: sob cze 12, 2010 22:20
Lokalizacja: Głogów

Problem ze skrzynią i lampą ...

Post autor: sebastian21 » pt lip 30, 2010 15:02

Paweł Marek rozebrałem lampe... wyciągnąłem odbłyśnik i złapałem za te plastiki chciałem posklejać bo tylko jeden jest uszkodzony ale pękło w palcach na kilka części a lampa nowa 300zl i nie wiem czy sens jest kupywać jednej bo będzie się wyróżniać a używki nie ma .... a koszt nowych lamp jest już naprawdę duży... pytałem na szrocie ale powiedzieli ze nie beda rozbierać dobrych lamp ( wiadomo nie zarobią) a rozbitych stwierdzili ze nie maja:|zal...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości