Golf 2 nie odpala

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

danupl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: wt lip 27, 2010 18:10
Lokalizacja: warszawa

Golf 2 nie odpala

Post autor: danupl » wt lip 27, 2010 18:33

Witam. Posiadam golfa "dwójke" 1,8... "91" rok. OD jakiegoś czasu cięzko mi palił (falowały obroty a na niskich potrafił zgasnąc). Ostatnio gdy odpalałem to nie chciał albo załapywał z trudem ale wtedy też zauważyłem, że bezpiecznik nr 67 (pompa paliwa) "bzyczał" wiec go wymieniłem an nowy. Teraz jest ok ale samochód w ogóle nie odpala nie słychac nawet aby pompa się włączyla. Czasem odpali na chwile i za jakiś czas gasnie. W czym tkwi problem??
Czy problem moze byc w alarmie? Od alarmu wychodza 3 kabelki a na nich bezpieczniki gdy wyjme jeden samochod w ogole nie odpala. Czy jeśli utne kabelki od alarmu tzn pod paską gdzie jest ta puszeszka (zkluczykiem) tomoże byc jeszcze gorzej?? Aaaa i jeszcze jedno. Gdy odpalam samochód zdarza mi się,że przygasa komputer tzn tak jakby wariował pokazuje się godzina albo jakies dziwne chińskie napisy.
Panowie jaka może byc najprawdopodobniej przyczyna??
Pozdrawiam i dziękuje

regulamin kolego!!
Ostatnio zmieniony wt lip 27, 2010 21:43 przez danupl, łącznie zmieniany 1 raz.



siwy1_20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 21, 2010 14:40
Lokalizacja: Jasło

Post autor: siwy1_20 » wt lip 27, 2010 19:26

z zapłonem wszystko ok?? wykreć świecę i zobacz jaki ma kolor

[ Dodano: 27 Lip 2010 19:27 ]
HE HE HE może broka łapie :hmm:


Sprzedam głowice 1.6D wtryskiwacze, pompę wtryskowa, wałek rozrzadu ,miske olejową, pokrywę zaworow

danupl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: wt lip 27, 2010 18:10
Lokalizacja: warszawa

Post autor: danupl » wt lip 27, 2010 21:28

Nie moglem go nadal odpalic ale postanowiłem, ze odpale go z "popychu" jako ze słyszałem takie zgrzytanie a czasem zdarzyło sie jakby przyblokowało rozrusznik i samochodzik odpalił. Moje pytanie czy to może byc wina rozrusznika??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości