Jak otworzyc maske golf III ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dystans6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 03, 2005 23:57
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Jak otworzyc maske golf III ??

Post autor: Dystans6 » pn lip 26, 2010 15:12

Witam nie wiem co sie stało po zamknieciu maski juz nie chce sie otworzyc w golfie III generacji linka wyglada jakby byla dobra bo lekki naciag ma czyli przypuszczam ze cos peklo /zlamalo sie w zamku pod maska albo tego typu .Wie ktoś jak teraz otworzyć taką maskę bez psucia jakiegoś większego ??.Za wszelka pomoc zdjcia i porady z góry dziękuje bo potrzebuyje dolac płynu chlodniczego po deszczu dzis alarm fiksuje wiec tez wypadalo by dotrzec pod maske jakos.



Awatar użytkownika
Dystans6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 03, 2005 23:57
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: Dystans6 » pn lip 26, 2010 16:24

niestety tak nie daje rady probowalismy chodzi mi o jakis sposob inny zeby nie uszkodzic blach tylko ewentulanie jakie plastiki atrape czy cos no bo widze ze inaczej chyba nie da sie ..



Awatar użytkownika
Dystans6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 03, 2005 23:57
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: Dystans6 » wt lip 27, 2010 15:21

nie wiem co sie stało wyjolem znaczek i probowalem prze znaczek brac srubokretem ale maska tak trzyma ze wogole nawet nie zwolnila nic linka nie wiem co sie stalo i jak dojsc 4 zaczepy dolne od atrapy grilla odczepilem cos mocno trzyma sie gdzies u góry pewnie wkrety moze ktos pomoze jak nie jutro wyrywam kratke juz



Awatar użytkownika
Dystans6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 03, 2005 23:57
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: Dystans6 » wt lip 27, 2010 20:34

nie da sie wyjolem znaczek i kombinowalem trzeba jechac juz do serwisu



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości