Zamarzająca Odma w POLO 1.3 !!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Goofol
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw lis 11, 2004 23:29
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontakt:

Zamarzająca Odma w POLO 1.3 !!!

Post autor: Goofol » czw sty 19, 2006 16:24

W pracy poruszam sie polowka i niestety stoi pod chmurka. Wystarczy troche mrozu i zamarza mi odma (przewod gumowy idacy od filtra powietrza do silnika na ktorym umieszczony jest taki jakby zbiorniczek plastikowy). Mam pytanie nie wiecie jak temu zapobiec? powiem szczerze ze zbiera sie tam woda (nie wiem skad) i zamarza! przed odpaleniem po nocy musze najpierw odmrozic odme bo inaczej puszcza mi zimeringi i olej pojdzie na asfalt co mialo miejsce juz 2 razy Nie wiem czy zdjecie tego jest dobrym rozwiazaniem bo po cos to jednak tam niemcy umiescili! podpowiem ze mechanicy mowia ze to typowe w polowkach i Ze nie znaja sposobu na unikniecie takiej sytuacji!! Z gory dziekuje za pomoc! a i moze ktos wie jak to w golfie 3 rozwiazane?? pzdr dzieki


Goofolowi gratulujemy Golfa!!!

greg

Post autor: greg » czw sty 19, 2006 16:40

vw montował w ASO kiedyś podgrzewacze po okk 300zł



Awatar użytkownika
collo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: sob sty 01, 2005 18:06
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: collo » czw sty 19, 2006 17:15

masz silnik NZ mi zamarzla wczoraj i wywalilo mi caly olej.



Mariovw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob lip 09, 2005 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

odma

Post autor: Mariovw » czw sty 19, 2006 20:08

ta odma to jest chyba przekleństwo wszyskich samochodów marki golf które posiadają właśnie odme dzisiaj jadąc z pracy też mi wywalił olej powodzenia dla wszyskich którzy posiadają ten typ silnika . poza tym gdzieś kiedyś wyczytałem że dobrze odme wyczyścić przed zimą



Awatar użytkownika
Goofol
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw lis 11, 2004 23:29
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontakt:

Re: odma

Post autor: Goofol » czw sty 19, 2006 20:50

Mariovw pisze:ta odma to jest chyba przekleństwo wszyskich samochodów marki golf które posiadają właśnie odme dzisiaj jadąc z pracy też mi wywalił olej powodzenia dla wszyskich którzy posiadają ten typ silnika . poza tym gdzieś kiedyś wyczytałem że dobrze odme wyczyścić przed zimą
czyscilem zero skutku.....


Goofolowi gratulujemy Golfa!!!

Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » czw sty 19, 2006 20:53

Mariovw pisze:ta odma to jest chyba przekleństwo wszyskich samochodów marki golf które posiadają właśnie odme

niestety nie wszystkich a tylko przewaznie NZ tj. 1,3


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

greg

Post autor: greg » czw sty 19, 2006 22:04

Goofol pisze:czyscilem zero skutku.....
odmę się czyści jak widzisz że się wytwarza masełko a nie przed zimą. w dzisiejszych warunkach jeżdżąc małe odległości całkiem możliwe że będziesz to musiał kilka razy powtórzyć



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości