STUKANIE W PRAWYM KOLE JADAC PROSTO

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ari969
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 08, 2010 17:31
Lokalizacja: BRZYNO

STUKANIE W PRAWYM KOLE JADAC PROSTO

Post autor: ari969 » wt cze 08, 2010 17:40

WITAM! NIE UKRYWAM ZE JESTEM NOWY NA TYM FORUM I SZUKAM POMOCY WŁAŚNIE TUTAJ BO JEDEN MECHANIK TO DRUGI TAMTO :kac: PROBLEM POLEGA NA TYM ZE JADĄC SOBIE PROSTO NASZYMI POLSKIMI DROGAMI CO JAKIŚ CZAS SŁYCHAĆ STUKI, PO WRZUCENIU NA LUZ SLYCHAĆ JE PRAKTYCZNIE CAŁY CZAS... STUKANIE TO CZASAMI JEST POJEDYNCZE A PO WRZUCZENIU NA LUZ PRAWIE ZAWSZE TAK JAKBY COS GDZIES WALIŁO ;/ NIE MAM ZIELONEGO POJECIA CO TO MORZE BYC. BYŁEM NA STACJI DIAGNOSTYCZNEJ I OKAZALO SIE ZE W LEWYM KOLE JEST DO WYMIANY ŁOZYSKO LUB PIASTA, POWIEDZIANO MI ZE MOZLIWE ZE TE STUKI POCHODZA Z LEWEGO KOLA ALE DZWIEK SŁYCHAC JAK Z PRAWEGO NIE WIEM JUZ W CO WIERZYC ;/ A ZA TYDZIEŃ PRZEGLĄD :( PROSZE O POMOC :(

[ Komentarz dodany przez: Fox_00: Wto Cze 08, 2010 17:43 ]
Następnym razem pisz normalnie, a nie wszystko wielkimi literami ... :bajer:
Ostatnio zmieniony wt cze 08, 2010 17:43 przez ari969, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

Post autor: szumnyvw » wt cze 08, 2010 22:28

Kolego kiedys gosciowi robiłem łożysko z tego co sie nie myle jakas mazda łozysko kosztowało jego z piasta jakies 300 zł pytałem sie jego czy to lewe koło on mówi tak tak lewe napewno to nie sprawdzałem wymieniłem lewe łozysko troche było roboty nie powiem ze nie gosciu przyjezdza i mówi ze jednak to prawe haha . Dziwięki przenoszą sie trzeba brac to pod uwage ;) Jesli mówi ze łożysko w lewym kole to wymienic ewentualnie szukac dalej przyczyny ;) :grin:



Awatar użytkownika
Tomasz Bis
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 592
Rejestracja: sob cze 06, 2009 06:30
Lokalizacja: lubelskie Bychawa
Kontakt:

Post autor: Tomasz Bis » wt cze 08, 2010 22:56

Jak Kolega wyżej , łożysko około 100, piasta rzadko pada


Jak się mylę proszę poprawić , nie obrażać .
http://www.youtube.com/watch?v=iatezFC1aFk&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
luis-22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: sob lip 18, 2009 16:48
Lokalizacja: Płońsk [WPN]

Re: STUKANIE W PRAWYM KOLE JADAC PROSTO

Post autor: luis-22 » wt cze 08, 2010 23:14

ari969 pisze:A ZA TYDZIEŃ PRZEGLĄD :(
Tym się nie przejmuj, na 100 % nie przyczepią się o to.
Na moje oko łożysko albo przegub,
Podnieś auto na lewarku i zakręć kołem, jeśli łożysko to powinno być je słychać nawet na lewarku i przy tak wolnych obrotach koła a w dodatku powinien być wyczuwalny luz w kole (spróbuj nim poruszać).


:cady: [url=http://www.motostat.pl/statystyki-pojazdu/11964][img]http://www.motostat.pl/user_images/11964/icon4.png[/img][/url] :mk3:

ari969
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 08, 2010 17:31
Lokalizacja: BRZYNO

Post autor: ari969 » śr cze 09, 2010 00:13

tak jak mówicie panowie, dziś jadąc samochodem przez las prosta droga otworzyłem szybe, wylaczylem silnik i caly czas jechalem od strony do strony. przy skrecie w prawo zaczęło się stukanie i nawet coś czasami piszczało ewidentnie z lewej strony, zatrzymałem się, poruszałem kołem i tez piszczało także mam nadzieje ze będzie to to łożysko lub piasta ;d dzis sie juz moze okaże ;d narazie dzieki za dobre rady



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » śr cze 09, 2010 06:40

ew klocki latają



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 47 gości