Przepustnica, Linka Gazu, brak ssania, obroty 650. Pomocy.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rafus1984
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 20, 2010 19:06
Lokalizacja: śląsk

Przepustnica, Linka Gazu, brak ssania, obroty 650. Pomocy.

Post autor: rafus1984 » pt cze 04, 2010 19:27

Witam drodzy koledzy mam wielki problem wiec proszę o pomoc.
Golf IV 1,4 Błędy w Vagu: 282 i 1087. Po wykasowaniu wracają, poza tym samochód nie ma ssania z rana jak odpala to zawsze jest kolo 600 obr. i delikatnie faluje, czasami zgaśnie, nie wiem co mam z tym zrobić czy zając się czyszczeniem przepustnicy i adaptacją, bo do tego wszystkiego pedał gazu chodzi tak ciężko ze siła z jaką go naciskam porównywalna jest do 1,5 cegły, samochód tak się zachowuje od momentu kupna jakieś 4 miesiące ale teraz zaczęło mnie to już irytować po wciśnięciu sprzęgła obroty nie falują, jak się nagrzeje to jest ok poza pedałem gazu. Pomóżcie bo nie bardzo wiem za co się wziąć ? Czy czyszczenie i adaptacja ma wpływ na pedał gazu? czy brak ssania tez jest związany z przepustnica? i czy ten pedał gazu musi być taki twardy? Nie znam się za bardzo na tym wszystkim i chce powoli to doprowadzić do normalnego stanu i czegoś nie zepsuć.
Z góry dziękuję za odpowiedź.



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: norek111 » pt cze 04, 2010 19:33

sprawdz na przepustnicy czy bez oporów pracuje,wygląda to na padniętą przepustnice
Ostatnio zmieniony pt cze 04, 2010 19:34 przez norek111, łącznie zmieniany 1 raz.


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości