witam problem z lewarkiem zmiany biegów golfIV 99r 1.9tdi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

witam problem z lewarkiem zmiany biegów golfIV 99r 1.9tdi

Post autor: martinezz123 » czw maja 13, 2010 10:31

witam od jakiegoś czasu zauważam maleńkie luzy na drążku zmiany biegów , do wymiany mam patrząc od góry dwa elementy dwie panewki na rys. nr: 22 i 27 i to jest jasne . ale nurtuje mnie inny problem odkąd kupiłem golfa (2 lata ) mam objaw taki że lewarek zawsze wraca w pozycję do środka nie zależnie od tego jaki bieg się włączy na rys. nr: 25 sprężynka , ona powoduje że lewarek wraca w pozycję do środka , ale cos jest nie tak bo siedziałem ostatnio u kolegi w golfie i u niego po w biciu na 1kę lewarek zostaje w tym własnie położeniu a nie jak u mnie zmierza ku środkowi . co waszym zdaniem powinienem wymienić na tym rysunku że by było git ?? .

Obrazek

golfIV 99r 1.9tdi alh


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

djmatys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: pn lis 06, 2006 00:20
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: djmatys » czw maja 13, 2010 11:21

u matki w mk4 (ten sam rocznik, podobny przebieg) jest wybierak nie na linkach ale na cięgnach - tam lewarek zostaje. U mnie mam na linkach i też wraca do środka.. rozbierałem to już i nie wiem co może byc przyczyną ?!



Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

Post autor: martinezz123 » ndz maja 16, 2010 01:37

czyli co mam rozumieć że ten typ tak ma ?? . eeeeeeee nie możliwe coś się zużyło . dzisiaj przyjżałem się u kolegi on ma taki sam problem z takim samym mechanizmem , tylko u niego troche mniej , ucieka na bok a znów u drugiego kolegi który ma takiego samego jak ja to wszystko bangla jak ta lala no ale on ma 100 000 przebiegu mniej
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 21:09 przez martinezz123, łącznie zmieniany 1 raz.


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości