schemat gaźnika 2e

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

opixx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 17, 2009 11:42
Lokalizacja: Bieszczady

schemat gaźnika 2e

Post autor: opixx » wt kwie 20, 2010 08:37

wiem koledzy że na ten temat już sporo było ale prosiłbym o schemat gaźnika pierburg 2e.kupiłem na szrocie 2 takie gaźniki za uwaga 30zł:) (aluminium w nich jest więcej warte) i chcę złożyc z nich jeden kompletny.jakiś konkretny schemat najlepiej po polsku bardzo by mi pomógł. pozdrowienia z bieszczad :grin:



Awatar użytkownika
Młody90
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: wt lip 14, 2009 23:05
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Młody90 » wt kwie 20, 2010 10:25




Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt kwie 20, 2010 14:59

opixx, niema gaźnika 2E, to jest pierwszy człon nazwy. Jest 2E2 oraz 2EE. Daj więc fotki albo porównaj w necie ktory masz. Jeśli to 2E2, to odczytaj numerki VW - całe łącznie z literką na końcu, wówczas podpowiem ci co z którego brać do Twojego silnika, o ile oczywiście zgodnie z regulaminem podasz jego oznaczenie literowe albo chociaz pojemność. Schematów szukaj na stronach gaznik.pl i ruddies berlin


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

opixx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 17, 2009 11:42
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: opixx » śr kwie 21, 2010 08:34

Paweł Marek, pisze mi tylko 2e ale przypuszczam ze to jest 2e2 bo mam ssanie termiczne a nie mam tego sterownika elektronicznego co jest przy ekotroniku ale nr podam jutro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości