Problem ze swiatelkami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
CZARNY_SKC
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 22:12
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Problem ze swiatelkami

Post autor: CZARNY_SKC » śr mar 24, 2010 20:42

Witam! Mam problem z Passatem B3 1.6td z intercoolerem z 1992roku. A mianowicie chodzi o swiatła. Nie ma swiatel mijania ani swiatel drogowych, nie ma nawet mrugniecia długimi ale kontrolka niebieska zapala sie podczas proby mrrugniecia, radio takze przestalo dzialac razem z tymi swiatlami, reszta dziala jak nalezy. Panowie moze spotkaliscie sie z podobna przyczyna? Czy ktos mi podpowie co to moze byc?? Bede naprawde wdzieczny. Pozdrawiam.


czwarty golf ;)

Awatar użytkownika
mara_010
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 763
Rejestracja: pt sty 29, 2010 19:42
Lokalizacja: SuVA(G)łki BIEGUN
Kontakt:

Post autor: mara_010 » śr mar 24, 2010 20:43

Sprawdz bezpieczniki :)


Ruda jest moja :) Zapraszam do tematu :

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=481691

Awatar użytkownika
CZARNY_SKC
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 22:12
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Post autor: CZARNY_SKC » śr mar 24, 2010 20:49

sprawdzalem bezpieczniki nie jeden raz, po za tym mrugniecie nie idzie przez bezpieczniki, dziwne ze rownoczesnie padly swiatla krutkie dlugie i radio. Innaczej bylo by gdyby padla tylko opcja swiatel a tu nie ma mrugniecia i radia przy czym dioda niebieska mruga..

[ Dodano: 25 Mar 2010 07:15 ]
Czy ktos spotkal sie z podobnym problemem czy nikt nie zna sie na elektryce i rozwiazuje tylko banalne problemy??

[ Dodano: 25 Mar 2010 19:11 ]
Problem zostal rozwiazany, przyczyna byla upalona kostka z przewodem (+) dochodzaca do puszki z przekazmikami. Dziekuje za pomoc!


czwarty golf ;)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości