Linka sprzęgła golf II

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

diora
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 20:09
Lokalizacja: moterna

Linka sprzęgła golf II

Post autor: diora » sob mar 13, 2010 21:04

Witam.Mam problem z linka sprzegla(z samoregulacja)-golf II 1.6td 80ps.Mianowicie...przy wymianie kompletnego sprzegla docisku itd wymienilem rowniez linke sprzegla dalem za nia 100zł jakiejsc hiszpanskiej firmy,pochulala 2 dni i zaczela lekko strzelac i skrzypiec.Zostala zmieniona w ramach reklamacji na kolejna tej samej marki bo ponoc dobra ta pochulala 1 dzien...Czy to wina tak chu....ych linek czy mechanik jeden i drugi popelnili ten sam blad?jezeli tak to co moze byc przyczyna jezeli wina linek to prosze o pomoc w kupnie konkretnej.Dziekuje i pozdrawiam



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob mar 13, 2010 21:11

diora pisze:chu....ych
nie kapuje?
a jak sprzegło chodzilo lekko czy z oporami?



Awatar użytkownika
tuborg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt gru 11, 2009 19:41
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: tuborg » sob mar 13, 2010 21:25

miałem podobny problem,co pewien czas nie wysprzęglało mi sprzęgło (kompletnie nic) musiałem gasić samochód aby jakikolwiek bieg włożyć więc mechanik doradził mi zmianę linki takie samej samoregulującej o której mowa,wymieniłem jedną i nic,później wymieniłem drugą z regulacją na końcu(tzw.mechaniczną) i nadal miałem ten sam problem aż się wkurzyłem i wyjęłem sam skrzynię bo podejrzewałem tarczę sprzęgłową od samego początku i miałem rację,wymieniłem cały komplet i gitara,zrobiłem już 50.000 i sprzęgło hula jak nowe.Wracając do Twojego problemu to radzę założyć linkę z regulacją mechaniczną na końcu ,koszt około 30 zł ... :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości