[Passat B3] Uszkodzenie mocowania belki tylniego zawieszenia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Druidionin
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 23:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Passat B3] Uszkodzenie mocowania belki tylniego zawieszenia

Post autor: Druidionin » pn mar 01, 2010 12:02

Siemka!
Mam pewien problem. Ostatnio wyszedł przegląd w niedawno zakupionym passku b3 variant GT. Z racji, że jestem poza domem przegląd pojechał zrobić wujek do znajomego... No i niestety przeglądu nie przeszedł bo rzekomo na podłużnicy do której przymocowane są mocowania belki tylnego zawieszenia w około właśnie tych mocowań wystąpiły jakieś pęknięcia i na rolkach całe mocowanie chodzi... Stąd pytanie czy to możliwe? osobiście tego nie widziałem tylko z opowiadań wujka ale jakoś nie mogę uwierzyć, że skoro jedyna korozja z podwozia auta to zżarty próg, belka jest cała i auta nie znosi ani nie słychać stuków tylnej belki(a podobno wybite gumy że belka na 2 cm w nich się przesuwa) to skąd takie uszkodzenie? Spotkał się ktoś z tym kiedyś? Da się to jakoś naprawić czy to po prostu luz w mocowaniu belki (tuleje gumowo-metalowe) czy też samego uchwytu, który jest przymocowany do podwozia? Mechanik będzie to oglądał w tygodniu to stwierdzi czy da się jeszcze uratować czy już tylko złomowanie...



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn mar 01, 2010 12:14

trudno cokolwiek powiedzieć jaki rozmiar jest tego uszkodzenia i jak temu zaradzić mysle ze sporządzenie fotek bedzie dla Nas jakimś punktem odniesienia :bajer:



Druidionin
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 23:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Druidionin » pn mar 01, 2010 12:33

Jest z tym problem bo ja na studiach siedzę a autko w rodzinnym miasteczku... poproszę ojca by zrobił foto jak będzie u mechanika... Ale czy ktoś się kiedyś z czymś takim spotkał? Że podłużnica do której się mocuje uchwyt belki, zgniła?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości