Jetta problem z wycieraczkami- nie wyłańczają sie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

leito1610
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: sob lip 08, 2006 19:31
Lokalizacja: Białystok

Jetta problem z wycieraczkami- nie wyłańczają sie

Post autor: leito1610 » ndz lut 07, 2010 23:25

Witam serdecznie,przeszukałem forum jednak żaden z odnalezionych postów , niepomógł mi w rozwiązaniu mojego problemu.Problem dotyczy Jetty mk2 1.8 90' ,a objawia sie tym że wycieraczki pracuja cały czas kiedy stacyjka jest właczona -nieda sie ich wyłączyć.W pozycji przełącznika na ,,czasówce'' i wtedy kiedy powinny byc wyłaczone pracuja na 2 biegu .Dodam że ,,najszybszy'' bieg wycieraczek i owa dwójka działa. Przekażnik w mojej instalacji to 19 ,wewnątrz styki czyste ,chodzą, rozebrałem przełącznik przy kierownicy ,wszystko jest w porządku ,czy problem może tkwić w silniku ?Co jakiś czas gdy prubowałem usunąć wspomniana usterke palił sie bezpiecznik od wycieraczek.
Ostatnio zmieniony ndz lut 07, 2010 23:32 przez leito1610, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
artur1902
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob mar 08, 2008 19:28
Lokalizacja: RJS

Post autor: artur1902 » ndz lut 07, 2010 23:38

najprościej to pożycz od kogoś przekaźnik na podmiane i sprubuj, jeśli nie pomoże to do wymiany manetka. Sam kiedyś walczyłem z manetką, próbowałem naprawiać ale pomogła tylko wymiana


Old volkswagen's never die...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości