Golf III 1.4 ABD 60PS

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
eldo_karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt paź 30, 2009 00:50
Lokalizacja: Gdańsk

Golf III 1.4 ABD 60PS

Post autor: eldo_karol » śr gru 30, 2009 02:04

Witam. Mam problem od czasu gdy siadla mi pompa paliwowa i wymienilem ja na nowa do tego dokupilem cztery swiece zaczely sie problemy z rezerwa paliwa. Otoz jadac samochodem zatankowanym chociazby na pierwsza kreske biala nad rezerwa w momencie gdy podjezdzam pod gorke wskaznik opada na rezerwe. Wiadomo ze jakikolwiek skos moze troche opuscic wskaznik ale nie w tym rzecz. Gdy juz spada na rezerwe samochod zaczyna sie dusic traci moc i po chwili zgasnie i stojac na tej gorce juz go nie odpale, musze zjechac z gorki wtedy dopiero zlapie i ruszy i nie wiem od czego to moze byc. prosze o Pomoc

Golf III 1.4 ABD 60PS

-wymieniona pompa
-swiece



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » śr gru 30, 2009 07:26

przydaloby sie sprawdzic czy stajac na podjezdzie pod gorke, kiedy auto nie chce zapalic jaki jest cisnienie paliwa lub czy pomk w ogole podaje paliwo
wyglada na to ze nie podaje wiec albo zrobiles cos zle przy montazu pompki albo ta pompa jest do bani



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » śr gru 30, 2009 10:31

eldo_karol pisze: siadla mi pompa paliwowa i wymienilem ja na nowa
nową oryginał czy jakiś zamiennik ?? i wymieniłeś samą pomkę czy cały wkład z pływakiem??



Awatar użytkownika
eldo_karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt paź 30, 2009 00:50
Lokalizacja: Gdańsk

Re:

Post autor: eldo_karol » czw sty 14, 2010 06:21

Pompka to raczej zamiennik taki za 100 zl. Nie wiem dokladnie bo mechanik ja zmienial. ale powiem tak wszystko jest dobrze tylko na rezerwie nie odpala juz tak jakby ta pompka byla za krotka i zamiast paliwa zbiera powietrze. Tak mi mowil inny mechanik i mowil ze do golfa sa trzy rodzaje pompy i ta moze byc za krotka, dlatago tez gdy jest malo paliwa i jestem na gorce to tak jakby ta pompa nie widziala ze jest paliwo i ciagnie powietrze bo nie dochodzi do niej resztka paliwa.



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » czw sty 14, 2010 07:17

musisz wymienic ta pompe lub wozic wiecej paliwa w zbiorniku bo ja spalisz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 108 gości