Pytanie dotyczace silnika diesla RA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Wojtas_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: sob lut 19, 2005 22:23
Lokalizacja: Alfredówka
Kontakt:

Pytanie dotyczace silnika diesla RA

Post autor: Wojtas_18 » sob gru 03, 2005 20:42

Wczoraj kupiłem Passata B3 1.6TD+intercooler silnik RA. Pytanie dotyczy dymienia.jest na jałowym i jak gwałtownie dodam gau to normalnie chmura ze swiatu nie widac (dym koloru czarnego).Dawka nie była podkrecana bo jest plomba.Co do paliwa to na czym jezdził poprzedni własciciel to pewny nie jestem ale widziłem u niego czerwona rope kazdy wie o co chodzi.Czym moze byc spowodowane to dymienie?

Za opowiedzi zgory dziekuje.
Ostatnio zmieniony sob gru 03, 2005 22:53 przez Wojtas_18, łącznie zmieniany 1 raz.



fend18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: pt lis 04, 2005 15:01
Lokalizacja: Gorzów

Re: Pytanie dotyczace silnika diesla RA

Post autor: fend18 » sob gru 03, 2005 22:41

Wojtas_18 pisze:Wczoraj kupiłem Passata B3 1.6TD+intercooler silnik RA. Pytanie dotyczy dymienia.jest na jałowym i jak gwałtownie dodam gau to normalnie chmura ze swiatu nie widac (dym koloru czrnego).Dawka nie była podkrecana bo jest plomba.Co do paliwa to na czym jezdził poprzedni własciciel to pewny nie jestem ale widziłem u niego czerwona rope kazdy wie o co chodzi.Czym moze byc spowodowane to dymienie?

Za opowiedzi zgory dziekuje.
prawdopodobnie wtryskiwacze leja paliwo zamiast wtryskiwac i tak sie dzieje po gwaltownym dodaniu gazu, ze paliwo jest wlewane do cylindra



Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » ndz gru 04, 2005 00:23

ZObacz też na stan filtra powietrza...


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

atomic
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt maja 31, 2005 09:10
Lokalizacja: NML
Kontakt:

Post autor: atomic » ndz gru 04, 2005 01:47

Zobacz tez jak turbo pompuje powietrze
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Wojtas_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: sob lut 19, 2005 22:23
Lokalizacja: Alfredówka
Kontakt:

Post autor: Wojtas_18 » ndz gru 04, 2005 11:40

Witam dzisaj sprawdziłem filtr i turbinke filtr jest czysty chyba nowy turbinka pompuje bo jak zgniote weze i dodam gazu to czuc ze sie cisnienie podnosi.A co do koncówek to na ten temat moja wiedza jest bardzo znikoma.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości