Stukające zawory

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tomazino

Stukające zawory

Post autor: tomazino » czw gru 01, 2005 11:22

Tak mam hydrauliczną,ale to by tam olej nie dochodził ? to ciśnienie by pokazywało słabe.Tak myślę.
Ostatnio zmieniony czw gru 01, 2005 11:39 przez tomazino, łącznie zmieniany 1 raz.



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » czw gru 01, 2005 11:37

Nie wiem jaką masz regulację luzów zaworów. Jeśli hydrauliczną to prawdopodobnie z tym wiąże się stukot.
bodzio_j



tomazino

Post autor: tomazino » czw gru 01, 2005 11:40

bodzio_j pisze:Nie wiem jaką masz regulację luzów zaworów. Jeśli hydrauliczną to prawdopodobnie z tym wiąże się stukot.
bodzio_j
Tak mam hydrauliczną regulację.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » czw gru 01, 2005 20:05

Jeżeli ma PN to normalka, że ma hygrauliczną regulację.

tomazino pisze:Tak mam hydrauliczną,ale to by tam olej nie dochodził ? to ciśnienie by pokazywało słabe.Tak myślę.
No i troszke źle myślisz. Olej dochodzi do regulatorów, ale one z jakiegoś powodu nie trzymają oleju(są wyrobione, pozapychane, przepuszczają)



tomazino

Post autor: tomazino » czw gru 01, 2005 22:03

Kubus20 pisze:Jeżeli ma PN to normalka, że ma hygrauliczną regulację.

tomazino pisze:Tak mam hydrauliczną,ale to by tam olej nie dochodził ? to ciśnienie by pokazywało słabe.Tak myślę.
No i troszke źle myślisz. Olej dochodzi do regulatorów, ale one z jakiegoś powodu nie trzymają oleju(są wyrobione, pozapychane, przepuszczają)
Czyli te regulatory są do wymiany ? M ożesz opisać bliżej co mam z ty zrobić ? Trzeba zdejmować do tego głowicę ?
Z góry dzięki.



Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Re: Stukające zawory

Post autor: silent_rob » czw gru 01, 2005 23:37

tomazino pisze:Tak mam hydrauliczną,ale to by tam olej nie dochodził ? to ciśnienie by pokazywało słabe.Tak myślę.

caly czas klekocza czy jak sie nagrzeja to cisza ??? u mnie klekotaly w ostatnia zime , polalem troche olejem , i spoko cisza :] :rotfl:


Obrazek

tomazino

Re: Stukające zawory

Post autor: tomazino » pt gru 02, 2005 10:15

silent_rob pisze:
tomazino pisze:Tak mam hydrauliczną,ale to by tam olej nie dochodził ? to ciśnienie by pokazywało słabe.Tak myślę.

caly czas klekocza czy jak sie nagrzeja to cisza ??? u mnie klekotaly w ostatnia zime , polalem troche olejem , i spoko cisza :] :rotfl:
Klekoczą cały czas ,ale tylko nja wolnych obrotach.Próbowałem pod górkę przy niewielkiej prędkości wcisnąć na piątce gaz do dechy żeby posłuchać czy dzwonią ,ale była cisza.także tylko na wolnych.



Awatar użytkownika
voodoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lip 18, 2005 22:25
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Kontakt:

Post autor: voodoo » pt gru 02, 2005 14:20

w moim MK2 pomogło dolanie oleju (około 200ml). Na bagnecie było poniżej połowy (pomiędzy min-max), a po dolewce jest prawie MAX. No i teraz regulatory klekoczą tylko jakieś 20 sek. i uciszają się :)


PozdraVWiam
.:: VooDoo ::.
Piotrek

tomazino

Post autor: tomazino » pt gru 02, 2005 17:59

voodoo pisze:w moim MK2 pomogło dolanie oleju (około 200ml). Na bagnecie było poniżej połowy (pomiędzy min-max), a po dolewce jest prawie MAX. No i teraz regulatory klekoczą tylko jakieś 20 sek. i uciszają się :)
Dzięki za podpowiedź,zaraz doleję i osłucham typa.
Pozdro.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości