Zbiezność Kół Przednich czy inna przyczyna, golf II

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maicek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 21:05
Lokalizacja: CZadrów

Zbiezność Kół Przednich czy inna przyczyna, golf II

Post autor: maicek » śr lis 25, 2009 12:02

Witam,
otóż mam problem po najechaniu na korzeń kołem przednim przebiłem opone
po załozeniu nowej (tzn sztuk 2) straszenie sciagało mnie na lewa strone kierownica jakby przeskoczyła w lewo, zauwazyłem tez ze opony zdzieraja sie od wewnetrznej strony. CO mogło sie stać po uderzeniu w ten korzeń ??? czy musze ustawić zbierzność??? czy najlepiej jechac na diagnostyke ale tam skroją więc najpier pisze tu dzieki i pozdrawiam


maicek

Awatar użytkownika
bogas88
Bog@s
Bog@s
Posty: 495
Rejestracja: pn mar 31, 2008 18:16
Lokalizacja: OstróVW

Post autor: bogas88 » śr lis 25, 2009 12:07

to że ściąga może też być wina np nie wyważonych opon, ale skoro się nie równo ścierają to zbierzność jak najbardziej a pozatym przy uderzeniu mógł także się skrzywić drążek kierowniczy i w takim wypadku także będzie ściągać na jedną ze stron


Obrazek

maicek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 21:05
Lokalizacja: CZadrów

Post autor: maicek » śr lis 25, 2009 12:31

A naprzykład na diagnostyce powinno mi wykazać co jest do wymiany co nie ,opony złozyłem letnie iec sa wywazone

[ Dodano: 25 Lis 2009 11:34 ]
czyli najpierw zbierzność ustawić? a jak nie pomoze i bedzie sciagac to drążek kierowniczy


maicek

Awatar użytkownika
bogas88
Bog@s
Bog@s
Posty: 495
Rejestracja: pn mar 31, 2008 18:16
Lokalizacja: OstróVW

Post autor: bogas88 » śr lis 25, 2009 13:14

aha. na diagnostyce albo na normalnym kanale da się zobaczyć czy drążek jest skrzywiony i jak tam wygląda zbierzność. ja sądze że raczej drążek sie skrzywił czasem na dziurze może sie tak nawet stac, bo watpie zeby az wahacz sie zakrzywil bo to musialo by byc bardzo mocne uderzenie i konkretne


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 70 gości