Pompa wody ????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pietrekth7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 21, 2009 14:56
Lokalizacja: Bełchatów

Pompa wody ????

Post autor: pietrekth7 » pt lis 20, 2009 09:46

Witam mam pytanko jak można stwierdzić i jakie są objawy kończącej się pompy wody ???
U mnie w Golfie 5 1.6 FSI słychać wycie jak by pompa. Wymieniłem napinacz + rolkę + pasek alternatora i nadal słychać wycie ???

Pozdrawiam Piter



Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » pt lis 20, 2009 11:21

Możesz sprawdzić czy kółko kręci się z jakimś oporem, osłuchaj czy to napewno pompa wody, ale powiem, że ja miałem podobny objaw, pompa wyła ale to było w mk3.
Sprawdź czy nie lata luźno kółko od pompy, no i czy ci nie cieknie.



grizzly83

Post autor: grizzly83 » pt lis 20, 2009 11:25

postaram się pomóc

Na bank to nie ten sam silnik ale w Skodzie 1.3 MPI benzyniak wyło coś w silniku na tyle głośno , że w kabinie było słychać , nie wiadomo było co to aż wpadliśmy na pomysł sprawdzenia pompy wody i bingo :okej: okazała się do wymiany . Po tym błoga cisza nastała :grin:



pietrekth7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 21, 2009 14:56
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: pietrekth7 » sob lis 21, 2009 09:09

Witam byłem u mechanika i okazało się że rolkę co założył mi prowadzącą pasek klinowy ma bicie :grrr: zamówiłem nowa jeszcze raz jade zaraz i się okaże co jest czy rolka czy coś innego oby nie pozdro.

[ Dodano: 21 Lis 2009 11:20 ]
Wymieniłem rolkę i nadal słychać ale jak auto było na podnośniku słyszałem jak by pompa wody na 80% więc trzeba wymienić i powinno być ok



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości