Golf III 1,9TD -8 lit to dużo w mieście?Ile palą wasze TD?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dzikusek99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: sob maja 21, 2005 15:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: dzikusek99 » ndz lis 20, 2005 16:18

Powiem tak. Mi do tej pory palil w miescie 6,3l/100km. Ostatnio tankowalem i szok 7l/100km wyszlo. Chyba to wina pogody i tego ze non stop grzeje w autku. Niedawno wymienilem wtryski i spalanie spadlo. Na wiosne regulowalem pompe wiec zakladam ze to wina aury no i wiekszego poboru pradu z akumulatora.



Awatar użytkownika
melon77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: śr cze 15, 2005 15:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: melon77 » ndz lis 20, 2005 18:06

mi pali 8 w miescie niezaleznie od pory roku bo jezdzilem w lato i tez palil mi 8 a silnik mam TD a nie TDI tu kolega pisal ze wymienil wtryski ile taka wymiana kosztuje aha no i robnie krótkie odcinki na miescie pozdr



Awatar użytkownika
el golfo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr lis 02, 2005 19:15
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: el golfo » ndz lis 20, 2005 18:41

Na temat który ile spala,to jest temat zbyt mocno dyskusyjny,to oczywiście zależy od wielu czynników,styl jazdy,jak również stan auta,itp.Miałem TD,i TDI Golfa,I żeby to była rażąca różnica w spalaniu to nie jest tak.Teraz mam TD i spala w mieście zawsze na poziomie 7l,poza 5 do 5,5l.W TDI może ciut mniej ale była to różnica taka że prawie żadna.A fakt że 8 l. to wydaje sie troche za dużo,chyba że but ciężki.Zdjagnozuj to,ale musisz być pewny u kogo.Bo mechanicy czasem potrafią jeszcze bardziej zepsuć,niż naprawić.Sam sie przekonałem.



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » ndz lis 20, 2005 18:47

Mi ostatnio Passat spalił 7,5 litra ale sam Passat wazy wiecej do tego 4 osoby i pełen bagarznik naprawde miał co ciagnac miasto/trasa kawałek spokojnie a kawałek otrego butowania wiec ja tam generalnie jestem zadowolony...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości