Problem z orginalnym centralnym w MK3 co jest ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jajcarz23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw lut 24, 2005 15:07
Lokalizacja: CZęstochowa

Problem z orginalnym centralnym w MK3 co jest ??

Post autor: jajcarz23 » czw lis 17, 2005 00:30

Tak jak w temacie mam problem z cetralka. Chodzi o to ze drzwi od kierowcy otwieraja sie z tylu o kierowcy tez ale po drugiej stronie raz sie otwiera raz nie co jest. Jeszcze pompka pompuje kilka minut i sie wylancza Przebicie ?? gdzies na kablach




A swoja droga chcialem zmienic centralke jak tej sie zrobic nie da. I zaspawac klamki, ale :chytry: tu znowu problem bo tak 4 dzwi to 4 silowniki 5 ty to klapa ale jestesz mam Bolca zabezpieczajacego wlew paliwa jak tam wsadzic silownik.

MOze doradzicie jakiej firmy wybrac centralke no i sterownik do otwierania 4 drzwi chyba ze jeszcze dodatkowy przycisk na Klape tylna ???

Jezeli mozecie to Wypowiedzcie sie w tej kwesti :)

Z góry wielkie dzieki Łukasz



pciuch
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: pn lis 22, 2004 01:10
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: pciuch » czw lis 17, 2005 12:56

co do centralnego zamka to sprawdz weze, te ktorymi idzie powietrze. ja u siebie mialem cos podobnego, ale w ogole sie nie otwierala jedna strona. Okazalo sie ze waz spadl.
co do wymiany zamkow to nie bardzo moge pomoc. pozdro



.:Paulo:.

Post autor: .:Paulo:. » czw lis 17, 2005 13:28

ja mam ttroche inny problem z centralnym.

otóz moj golfik 3 z 93 ma zalozony oryginalny centraly i dziala ok. ..... ale pilot od centralnego ma zasieg ze 100m :] i tu jest problem poniewaz czasem jak wkladam kluczyki do spodni odchodzac od samochodu to on mi sie otwiera poprzez przypadkowe wciśnięci guzika na pilocie. czy jest możliwe skrócenie zasiegu pilota tak zebu dzialal np z odleglości 10m????



majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Problem z orginalnym centralnym w MK3 co jest ??

Post autor: majkel » czw lis 17, 2005 15:13

jajcarz23 pisze:Tak jak w temacie mam problem z cetralka. Chodzi o to ze drzwi od kierowcy otwieraja sie z tylu o kierowcy tez ale po drugiej stronie raz sie otwiera raz nie co jest. Jeszcze pompka pompuje kilka minut i sie wylancza Przebicie ?? gdzies na kablach




A swoja droga chcialem zmienic centralke jak tej sie zrobic nie da. I zaspawac klamki, ale :chytry: tu znowu problem bo tak 4 dzwi to 4 silowniki 5 ty to klapa ale jestesz mam Bolca zabezpieczajacego wlew paliwa jak tam wsadzic silownik.

MOze doradzicie jakiej firmy wybrac centralke no i sterownik do otwierania 4 drzwi chyba ze jeszcze dodatkowy przycisk na Klape tylna ???

Jezeli mozecie to Wypowiedzcie sie w tej kwesti :)

Z góry wielkie dzieki Łukasz
Central jest ok. Spadł napewno wężyk albo od siłownika przy zamku drzwi albo w przejściu między dzrzwiami a wnętrzem samochodu



Awatar użytkownika
jajcarz23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw lut 24, 2005 15:07
Lokalizacja: CZęstochowa

Post autor: jajcarz23 » czw lis 17, 2005 16:19

Ale wieciektore te kable bo one sa w calym aucie rozmieszczone chodzi wam o kabeli zaraz przy zamkach ??? Z góry dzieki Łukasz



majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » czw lis 17, 2005 21:19

nie o kable tylko o takie plastikowe czarne wężyki które idą od siłownika do kazdego zamka.



Awatar użytkownika
jajcarz23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw lut 24, 2005 15:07
Lokalizacja: CZęstochowa

Post autor: jajcarz23 » czw lis 17, 2005 22:20

wiem wiem takie wezyki w ktorych idzie powietrze. sprawdze i zobacze moze forki porobie komus sie przyda :P

A tak OFF TOPIC

A MOZE WIESZ GDZIE JEST termostat w MK3 silknik 1,8 ABS bo widzialem na forum 1.4 AAB bodajze ale o 1.8 nic nie pisało????



Awatar użytkownika
Szyszon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 09:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Szyszon » czw lis 17, 2005 23:19

Mialem identyczny problem jak Ty, przorałem cały samochod za luką... tylko ze u mnie dzialala lewa strona, bagaznik i wlew, z tylu od pompki odchodzą wezyki, poodlaczaj je, jak dmuchniesz (lub zaciagniesz) powietrze (ustami :hmm: ) to zamek powinien zaskoczyc!

Dmuchalem w klape i wlew i dzialalo, nastepnie podlaczylem TYLKO lewą strone pod pompke (az takich pluc to nie mam) i zaskoczylo, czyli jasna sprawa ze tam problemu nie ma, probowalem dmuchac w prawa strone i dmuchalem... dmuchalem.. dmuchalem... i pupa powietrze gdzies uciekalo, okazalo sie ze w drzwiach od pasarzera wezyk wyskoczyl z łącznika... jak bedziesz dobieral sie do gumowych uszczelek miedzy drzwiami a samochodem to rob to w miare delikantie ;-) odkręcaj gume od strony samochodu!Tam są aluminiowe styki ktore niezwykle szybko sie wyginaja itp. pozniej ciezko to wszystko zlozyc do kupy!

Zarezerwuj sobie na ten zabieg lekko jeden dzionek, wyciagnij dywanik z bagaznika, zebys widzial co i jak z tymi wezykami, z przodu bez wyciagania fotela jest ciezko, ja dałem rade :okej:

Zyczę powodzenia... jak cos to pytaj, mam w glowie kazdą srubke z tego zabiegu :grin:


Pozdrawiam
Szymon
[img]http://www.robisoft.com.pl/szyszon/vwgolf/golf.jpg[/img]

majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » pt lis 18, 2005 00:30

nie no bez przesady 1h i zrobione



Awatar użytkownika
Szyszon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 09:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Szyszon » pt lis 18, 2005 00:42

majkel pisze:nie no bez przesady 1h i zrobione
Ja to pierwszy raz robilem :panna: niedawno kupilem golfa wiec nic nie kapejszyn do tej pory :kac: zielonego pojecia nie mialem, najpierw posciagalem tapicerke z drzwi (calkiem niepotrzebnie)


Pozdrawiam
Szymon
[img]http://www.robisoft.com.pl/szyszon/vwgolf/golf.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości