Chlodne powietrze

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Monkas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pt cze 17, 2005 20:21
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Kontakt:

Chlodne powietrze

Post autor: Monkas » śr lis 16, 2005 23:38

A wiec problem moj polega na tym iz po wlaczeniu nadmuchu cieplego powietrza na drugi badz trzeci poziom leci mi chlodne powietrze i bez znaczenia tu jest czy silnik jest zimny czy cieply. Pomocy zbliza sie zima a ja niewiem co zrobic. Wydaje mi sie ze powietrze zaciagane przez dmuchawe nie nadaza sie nagrzac ale dlaczego niedawno wyciagalem ta nagrzewnice i bylo z nia wszystko OK, jeszcze raz POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



bogus_z
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: czw lis 10, 2005 23:21
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: bogus_z » śr lis 16, 2005 23:46

moze masz tak slabe pow. ze Ci zimno mjak mocniej dmucha. moze przepustnica cieplo-zimno nie zamyka Ci do konca zimnego pow. ja to mialem tydz. temu. powodem bylo zablokowanie przez kawalek plastiku.dostan sie tam do obudowy nagrzewki i sprobuj recznie ( nie za pomoca linki) domknac otworzyc ta przepustnice.pzdr



djset

Post autor: djset » śr lis 16, 2005 23:53

moze ci linka spadla z potencjometru zimne-cieple powietrze?



Awatar użytkownika
Janosik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: śr lut 02, 2005 01:21
Lokalizacja: Obecnie Norwegia
Kontakt:

Post autor: Janosik » czw lis 17, 2005 00:17

Kolego wymien termostat. Jesli bedzie on walniety niebedzie puszczal "wody" na nagrzewnice i tak sie bedzie dzialo.


A-point Audi Service Amsterdam

Monkas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pt cze 17, 2005 20:21
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Monkas » czw lis 17, 2005 10:04

Nagrzewnice mam spoko dochodzi do niej woda ale zobacze z tymi przepustnicami DZIEKI!!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości