temperatura w MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » śr lis 16, 2005 17:05

Ja wymieniłem bo mi się wskazówka prawie wogóle nie podnosiła :kac: (termostat ciągle otwarty :panna: :panna: ) i widzę znaczną różnicę w spalaniu :smoke: - wskazówka paliwa na dłużej przykleja się do jednej pozycji :chytry: :food: :food: ...

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

wielblad13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 23:31
Lokalizacja: Głogów

Post autor: wielblad13 » śr lis 16, 2005 17:10

problem to to ze komp tez sprawdza ta temperaturke i dozuje miedzy innymi na tej podstawie sklad mieszanki ;) :bigok:



Awatar użytkownika
el golfo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr lis 02, 2005 19:15
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: el golfo » śr lis 16, 2005 17:13

Kiler pisze:Ja wymieniłem bo mi się wskazówka prawie wogóle nie podnosiła :kac: (termostat ciągle otwarty :panna: :panna: ) i widzę znaczną różnicę w spalaniu :smoke: - wskazówka paliwa na dłużej przykleja się do jednej pozycji :chytry: :food: :food: ...

Pozdr :pub: .
Zgadzam sie z Tobą,ale u ciebie termostat padł,a u kolegi po wymianie trzyma ok.80st.a to różnica i to spora.Pozdrawiam

[ Dodano: Sro Lis 16, 2005 16:21 ]
wielblad13 pisze:problem to to ze komp tez sprawdza ta temperaturke i dozuje miedzy innymi na tej podstawie sklad mieszanki ;) :bigok:
Oczywiście,tylko że auto musi posiadać sterowanie z komputera,ale w przypadku 1,9 GTD,nie ma takich układów elektroniczych,modułow,komp.itp.



lester182
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: czw lis 10, 2005 18:24
Lokalizacja: białystok

Post autor: lester182 » śr lis 16, 2005 17:41

Panowie termostat który wymieniłem miał wytłoczone małymi cyferkami 86C a trzyma mi nie całe 80C.Przy nie całych 80C dolna rura jest zimna.



djset

Post autor: djset » czw lis 17, 2005 00:01

to tak jakby ci sie niedogrzewal... moze doprowadz na postoju do teo by ci sie zagrzal silnikni wlaczyl wentylator i sprawdz wtedy...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości