Zegar Golf II

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » śr lis 16, 2005 14:09

No to zalezy jak bardzo jest nieorginalne- ja po stluczce mialem wymieniana cala kolumne ale sprezyny zostaly te co byly...chyba ze miales jeszcze bardziej obnizany samochod...



Awatar użytkownika
guitarman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: sob sie 20, 2005 10:25
Lokalizacja: Zamość nad Łabuńką
Kontakt:

Post autor: guitarman » śr lis 16, 2005 17:00

tem moj samochod to wogóle porażka. on był sprowadzony jako skladak, nie wiem z jakich czesci (-: On wygladal ładnie ale teraz to ruina. szkoda gadac. w lutum oddaje go na szrot jak wczesniej nie sprzedam (-:


GOLF. Connecting People (-:

Aktualnie:
Ford Sierra 1.8 TD GL

Awatar użytkownika
Arek85
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 996
Rejestracja: pt paź 28, 2005 17:56
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Arek85 » śr lis 16, 2005 17:15

guitarman, tak moja malutka rada... jak chcesz sprzedac to auto to lepiej nie pisz na forum ze to szrot bo to nie bardzo zachęca do kupna ;p Powodzenia w sprzedazy....


[img]http://img149.imagevenue.com/loc917/th_74539_5b5e7acd48b4413dbe063_122_917lo.jpg[/img]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=66986

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » śr lis 16, 2005 23:18

Sprzedaz to moze jeszcze i tak, ale szrot to kiepskie miejsce dla Golfa...a to ze przyjechal jako skladak moze wyjasniac moje watpliwosci co do silnika...



Awatar użytkownika
guitarman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: sob sie 20, 2005 10:25
Lokalizacja: Zamość nad Łabuńką
Kontakt:

Post autor: guitarman » czw lis 17, 2005 06:44

<b>Arek85</b> Ludzie z forum i tak sie lepiej na tym znają, wiec przed nimi i tak nie da sie nic ukryc, hehe.


GOLF. Connecting People (-:

Aktualnie:
Ford Sierra 1.8 TD GL

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » czw lis 17, 2005 15:19

I przewaznie ci co pisza na forum juz maja Golfa...wiec drugi bylby im potrzebny tylko na czesci a jako samochod podstawowy- tylko jakby sie trafil jakis szczegolny okaz...



Awatar użytkownika
guitarman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: sob sie 20, 2005 10:25
Lokalizacja: Zamość nad Łabuńką
Kontakt:

Post autor: guitarman » czw lis 17, 2005 19:39

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68316908 - i co, zmieniłeś zdanie?? (-:

PS. nie pokazujcie innym, bo sie ze wstydu spale i uciekne

:))


GOLF. Connecting People (-:

Aktualnie:
Ford Sierra 1.8 TD GL

Awatar użytkownika
SCRASH
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: wt lis 15, 2005 13:58
Lokalizacja: KLUCZBORK
Kontakt:

Post autor: SCRASH » czw lis 17, 2005 20:10

guitarman pisze:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68316908 - i co, zmieniłeś zdanie?? (-:

PS. nie pokazujcie innym, bo sie ze wstydu spale i uciekne

:))

HEH dales ciala stajac na zaznaczonym terytorum robiac ta fotke.Trzeba bylo przestawic i nie pisac ze plamy to nie z twojego auta to pewnie ktos by sie zdecydowal.



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » czw lis 17, 2005 22:36

No faktycznie masakra...ale jak silnik w dobrym stani to moze cos by jeszcze z tego bylo wiec nie skazuj go tak odrazu na rozebranie...

A tak patrzac na zdjecia zaczynam nabierac pewnosci co do tego ze to nie GTD- w edycjach specjalnych przewaznie nie bylo kierunkowskazow bocznych tylko byly tabliczki z napisem GTD...na przedniej maskownicy nie bylo znaczkow GTD a znaczek VW byl czarny a nie srebrny...no i znaczek na tyle- Golf TD bez G...nawet liczac ze ktos oberwal G...to z tego co wiem tabliczki GTD byly w dwoch wersjach (z kursywa lub bez) ale zawsze w jednym rzedzie...



Awatar użytkownika
SCRASH
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: wt lis 15, 2005 13:58
Lokalizacja: KLUCZBORK
Kontakt:

Post autor: SCRASH » czw lis 17, 2005 22:58

Skoro mowisz ze blacha to totalny zlom to lepiej go rozbierz i kup jakiegos z dobra blacha i padnietym silnikiem bo w blache niema co juz inwestowac.GOLFik ktorego mialem kiedys tez mial fajna blache potem jak sie okazalo powozie bylo totalnie przegnite.najpierw rozeszly mi sie kola.Potem jak to zrobilem to wpadl mi fotel wiec jezdzilem na fotelu podwieszanym rurkami z bagaznika dachowego z malucha.Nastepnie po wymianie podlogi zdecydowalem sie go sprzedac i dzien przed sprzedaza jeszcze cos mi tam spawali pod spodem bo mowili ze jak go takiego sprzedam to kolo sie nim zabije.Mimo tego ze go wyspawali powiedzialem o tym kolesiowi.Po 2 tygodniach zarzynania silnika przez tego kolesia co go kupil polosie mu siadly wiec zostawil go gdzies we wroclawiu .Zainteresowali sie tym niebiescy koledzy i zadzwonili do mnie ze auto stoi bez zamka w dzrwiach i z podniesiona klapa od bagarznika juz 2 dni.kolo go nawet nie przerejestrowal.potem autko wyladowalo na parkingu policyjnym.mialem przez to wiele problemow.
NAPISALEM TA PRAWDZIWA HISTORYJKE BO MI SIE NUDZILO NO I FAJNIE ZE JA PRZECZYTALISCIE :bigok:
Teraz mam innego ktorego historia jest nieznana bo autko bylo sprowadzane 3 lata temu z urzedu celnego ale blache i silnik ma w eleganckim stanie mimo tego ze autko ma 23 latka :wazup:


Byl Golf MK1 1.6 B+G pozniej Golf MK1 1.6 diesel
teraz jest Vectra 1.8 B+G

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » pt lis 18, 2005 00:55

Historia ciekawa faktycznie...ale jak miales umowe kupna-sprzedazy to Ci nic nie mogli zrobic...

A 23 latek...hmm...ciekawe co z tego wyjdzie...w kazdym razie zycze powodzenia :pub:



Awatar użytkownika
SCRASH
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: wt lis 15, 2005 13:58
Lokalizacja: KLUCZBORK
Kontakt:

Post autor: SCRASH » pt lis 18, 2005 03:59

Umowe kupna-sprzedazy mialem ale problem w tym ze musialem jechac do miejsca zamieszkania zeby pokazac to niebieskim bo wynajmuje chate w strzelcach opolskich a to juz mnie kosztowalo paliwo a co sie potem okazalo on 2 dni przed tym jak zostawil auto stuknal nim w Łodzi wiec do ubezpieczalni tez sie musialem pofatygowac.
Ten golfik ktorego mam teraz byl ogladany przez mechanikow i sami sie dziwili ze ma 23 lata bo podwozie nie bylo robione a niema tam nawet malej dziurki.Niewiem kto nim jezdzil ale musial za..scie o niego dbac.Mam go juz przeszlo rok czasu i jedyne co w nim nawalilo to hamulce i zawiecha z przodu mi stuka.Dlatego te 2 problemy poruszylem na forum.Ale co do hamulcow to jak narazie nie dowiedzialem sie do konca tego co chcialem. :hmm:
POZDRAWIAM


Byl Golf MK1 1.6 B+G pozniej Golf MK1 1.6 diesel
teraz jest Vectra 1.8 B+G

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » pt lis 18, 2005 13:25

Z hamulcami to pewnie ze starosci...a zawieszenie- co tu duzo gadac- jestesmy w Polsce...

W pewnym programie motoryzacyjnym slyszalem fajny tekst na temat testowania nowych samochodow: "Po co ciagle wysylac samochody na pustynie lub na kolo podbiegunowe- to potrafia wszystkie...przejazd przez Polske- to dopiero test dla samochodu"



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 70 gości