oswietlenie i alarm

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

danek.dmc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt lip 10, 2009 10:22
Lokalizacja: Wroc

oswietlenie i alarm

Post autor: danek.dmc » pt lip 10, 2009 12:49

Witam wszystkich na forum. Od tygodnia dołączyłem do grona fanów VW i mam Golfa 2001 1.9 TDI 100KM.
I mam kilka problemów dokładnie cztery i pisze bo na pewno coś poradzicie:

1. ja złożyć podświetlenie schowka tą lampeczkę (dwa plastiki +żarówka+sprężynka+włącznik/wyłącznik) męczę się już drugi dzień może ktoś ma zdjęcie
zdjęcie części:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29d ... b25f4.html
i mniej wiecej jak to ma byz zlozone:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/158 ... 6e0db.html
ale nie działa

2.nie działa lampka w drzwiach od pasażera z przodu ta biało czerwona co jest w drzwiach na dole (lampkę sprawdziłem i po przełożeniu do drzwi lewych - świeci) dodam ze czujnik chyba jest ok bo otwieram te drzwi to zapalają się lampki podświetlenia nad drzwiami z tylu bo z przodu mi nie działa to mój trzeci problem

3.lampka podświetlenie wnętrza ta przy lusterku:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b2 ... fb4f3.html
lampka działa ale świeci ciągle tzn. są trzy położenia
wyłączona - jest ok
włączona zawsze - jest ok
i trzecie położenie zapala się przy otwartych drzwiach i to właśnie jest coś nie tak bo świeci ciągle czy drzwi otwarte czy nie. pozostałe lampki te co są nad drzwiami z tyłu auta działają ok tzn. ze gdy drzwi otwieram (przednie czy tynie) zapalają się i gasną a ta lampka z przodu świeci zawsze
mam wymontowana ja ale niby wszystko ok czekam na rady co i gdzie zobaczyć

4.to problem z alarmem i centralnym zamkiem chodzi o to ze po wyłączeniu alarmu pilotem i odblokowaniu rygli w drzwiach po kilku sekundach auto same się zamyka nawet gdy sa drzwi otwarte o wsiadam do auta to zapadki w drzwiach (rygle) same się blokują i to we wszystkich drzwiach i to nawet po dwukrotnym otwarciu drzwi jak również gdy przy otwieraniu pilotem dwukrotnie nacisnę otwieranie (tyle wyczytałem na forum) to i tak po chwili same się blokują.

Pozdrawiam i dodam ze szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem i czekam na rady :)



greg

Post autor: greg » pt lip 10, 2009 16:15

wszystkie a raczej większość czyli pkt 2, 3 , 4 związane są z elektryką przednich drzwi



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pt lip 10, 2009 16:23

danek.dmc pisze:1. ja złożyć podświetlenie schowka tą lampeczkę (dwa plastiki +żarówka+sprężynka+włącznik/wyłącznik) męczę się już drugi dzień może ktoś ma zdjęcie
Obrazek
Obrazek



danek.dmc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt lip 10, 2009 10:22
Lokalizacja: Wroc

Post autor: danek.dmc » pt lip 10, 2009 22:59

zdjęcia są super i udało się złożyć chyba będzie działać nie wiem czy to sienie rozpadnie przy wkładaniu bo mały otwór tam jest i ciężko to wchodzi ale jak na razie lampka złożona wielkie dzięki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 66 gości