[jetta] silniczek regulacji swiatel - pytania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

[jetta] silniczek regulacji swiatel - pytania

Post autor: Deacon » pn paź 17, 2005 22:21

witam

w moim mk2 mam jetta front. przy jednej lampie mam zamontowany silniczek do regulacji ale nie jest podlaczony. w zwiazku z tym mam pare pytan:
1. ile kosztuje taki silniczek, zebym mogl sobie kupic i zamontowac w drugiej lampie??
2. czy silniczki w golf froncie i jetta froncie sa takie same i podejdzie mi od golfa 2??
3. co mi jest potrzebne do montazu oprocz silniczka i przelacznika regulacji w desce??
4. jak sprawdzic ten silniczek co mam czy dziala - ma on 3 piny - podlaczac na krotko?? nie spali sie nic??

prosze o odpowiedzi :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn paź 17, 2005 23:26

1. na allegro był gość ktory sprzedawał silniczki do różnych aut po ok. 30-40 zł.
2. Czy są takie same nie wiem
3. potrzebujesz tylko kabli do podłączania oprocz tego co masz i schemat jeśli chcesz się podłączać za pomoca skrzynki bezpieczników, jeśli założysz osobny bezpiecznik to się obejdzie bez schematu
4. Nie podłączaj lepiej na krótko bo jednym z tych pinów idzie sygnał od regulatora czyli potencjometru. Musisz się dowiedzieć który to. Pozostałe dwa to zapewne plus i masa.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » wt paź 18, 2005 00:09

no wlasnie na allegro nie znalazlem :( czyli nie trzeba tam zadnego przekaznika tylko sam bezpiecznik??

ma ktos schemat jak to podlaczyc i wie, ktore piny odpowiadaja za co??


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Alatus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: pt paź 01, 2004 21:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Alatus » wt paź 18, 2005 02:39

użyj opcji szukaj. Ja kilka dni temu znalazłem tu opis i podłączyłem sobie jak trzeba. Ja 2 silniczki kupiłem za 40 zł na giełdzie w branicach(koło Krakowa) w Gliwicach podejrzewam że bez problemu dostaniesz. Potrzebujesz jeszcze kilka metrów kabla i wsuwki małe żeńskie zaciskane na kablu (jeżeli nie masz instalacji elektrycznej pod regulację). Powodzenia w podłączaniu


I'm love in MK. Zanabyte digifiz, abs, tempomat, elektryczne lusterka i podgrzewane fotele czekają na swoją kolej :)))

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » wt paź 18, 2005 12:26

no wlasnie szukalem i nie znalazlem ale poszukam moze dokladniej :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości