[mk5]Golf 5 pamięc klimatyzacji

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sulim5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt maja 29, 2009 12:38
Lokalizacja: łódź

[mk5]Golf 5 pamięc klimatyzacji

Post autor: sulim5 » pt maja 29, 2009 12:47

Witam !! Posiadam Golfika 1,9 TDI z klimatyzacją manualna która niestety nie działa :(:( , po podłaczeniu pod kompa wyskakuje błąd pamięc klimatyzacji czy wie może ktoś o co w tym chodzi??Mechanik mi powiedział że coś tam trzeba oczyscic bo czesto koroduje tylko że mówił o golfach 4 a w 5 "to coś "prawdopodobnie chodziło mu o jakiś sterownik, niewie gdzie sie znajduje.Dodam jeszcze że pracuje w firmie zajmującej sie klimatyzacja biurową i sam sobie sprawdziłem ciśnienie w układzie , wyszło mi że wszystko jest OK.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10502
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: [mk5]Golf 5 pamięc klimatyzacji

Post autor: doggie » pt maja 29, 2009 20:21

sulim5 pisze:Witam !! Posiadam Golfika 1,9 TDI z klimatyzacją manualna która niestety nie działa :(:( , po podłaczeniu pod kompa wyskakuje błąd pamięc klimatyzacji czy wie może ktoś o co w tym chodzi??Mechanik mi powiedział że coś tam trzeba oczyscic bo czesto koroduje tylko że mówił o golfach 4 a w 5 "to coś "prawdopodobnie chodziło mu o jakiś sterownik, niewie gdzie sie znajduje.Dodam jeszcze że pracuje w firmie zajmującej sie klimatyzacja biurową i sam sobie sprawdziłem ciśnienie w układzie , wyszło mi że wszystko jest OK.
spróbuj zrobić VAG-iem nastawy początkowe klimatyzacji
08 Klimatyzacja - Nastawy podstawowe 04 - i o ile dobrze pamiętam kanał 00 - testuj
Ostatnio zmieniony pt maja 29, 2009 20:24 przez doggie, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
MaArek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt cze 30, 2009 19:01
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: MaArek » pn lip 13, 2009 18:01

W temacie klimatyzacji - proszę o przypomnienie jak sie diagnozuje climatronic w Golfe mk5 - nie umiem tego znaleźć (wraz z kodami błędów)


Golf 5 i nic innego

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości