Problem z szybrem gdy zimno nie działa...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kubson_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 22:13
Lokalizacja: Mielec/podkarpackie
Kontakt:

Problem z szybrem gdy zimno nie działa...

Post autor: kubson_18 » czw maja 07, 2009 15:01

Witam, mam mały problem z szyberdachem a mianowicie jest tak: Gdy było zimno auto stało na dworze bądź jest chłodnawe lub stoi w cieniu to szyberdach nie chce się odsuwać uchylać nic kompletnie żadnej reakcji, czasami tylko sie odsunie ale to tylko czasami ale gdy tylko auto postoi na słońcu bądź tam gdzie jest ciepło szyberdach pracuje we wszystkich kierunkach i działa sprawnie... teraz jest pytanie czym to może być spowodowane ???

Jeżeli ktoś miał podobny problem bądź wie czym może być to spowodowane to proszę o poradę lub rozwiązanie

Z góry dziękuje i pozdrawiam



Awatar użytkownika
PST
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 12:11
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: PST » czw maja 07, 2009 16:14

kubson_18, zrób tak, przy szyberdachu, obok światła masz taką klapkę. Zdejmij ją jak nie będzie się chciał otwierać i masz tam klucz imbus, wsadź go w odpowiednie miejsce na pewno znajdziesz i zobacz czy ręcznie będziesz mógł go otwierać jak będzie ok to wtedy pewnie będziesz miał problemy z elektryką.



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » czw maja 07, 2009 18:14

Albo sprawdź czy to coś z elektryką, tak jak napisał PST, a jak bedzie ciężko się kręciło, to może po prostu trzeba nasmarować wszystko, bo ciężko chodzi.



kubson_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 22:13
Lokalizacja: Mielec/podkarpackie
Kontakt:

Post autor: kubson_18 » czw maja 07, 2009 18:52

PST
wiem juz o tym bo musiałem ściągnąc ta klapke i zamknąc szyber bo z otwartym nie zostawie :grin: i tym imbusem zamyka sie dobrze nic nie stawia żadnego problemu nawet lekko sie zamyka. Wiec bede musiał jutro popatrzec do tej elektryki a jak sadzice co mogło sie popsuc?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 82 gości